Lubimy rozwiązywać quizy, co nam się przydało podczas bardzo nietypowego załadunku. Jak bowiem wrzucić na kontener ładowany od tyłu blachę falistą o długości 10,5 metra? Zagadkę tę udało nam się rozwiązać. Wszystko dzięki faktowi, że zanim rozpoczniemy każdy załadunek, najpierw analizujemy gabaryty wszystkich produktów i planujemy ich rozkład na kontenerze. Takie przygotowania sprawiają, że do ładowania zamówienia przystępujemy w pełni przygotowani i nic nas nie może zaskoczyć.

Co wysłaliśmy?

Co jeszcze wysłaliśmy? Eksport do Reydarfjordur obejmował jeszcze m.in. drewno budowlane, deski fasadowe, przyczepki towarowe, wełnę skalną, saturatory do wody, kostkę brukową, sauny, papę dachową, elektronarzędzia, farby i tynki, bramy garażowe, płyty gipsowe i płyty OSB.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.