Eksport podłóg i desek podłogowych

Aranżacja pięknych wnętrz

Nie ma wygodnego domu, bez wygodnych podłóg. Im lepsze materiały zastosujesz, tym dłużej będziesz mógł się z nich cieszyć. Dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, którzy oferują najwyższej jakości produkty w bardzo przystępnej cenie. Z tego powodu jesteśmy w stanie dostarczyć Ci materiały na podłogę, w tym desek podłogowych, zaś dzięki współpracy z kilkoma różnymi dostawcami, mamy naprawdę szeroką ofertę. Cenisz sobie minimalizm, a może wolisz ciepło naturalnego drewna lub bardziej wyszukane style aranżacyjne? To wszystko znajdziesz u nas!

Cenimy profesjonalistów

Cenimy sobie przede wszystkim jakość i zależy nam, aby dostarczane przez nas produkty służyły Ci przez wiele lat. Dlatego wśród naszych dostawców znajdziesz wyłącznie uznane marki, takie jak Krono Original, Egger, Quick Step, a także Barlinek. Jesteśmy w stanie dostarczyć Ci zarówno standardowe panele podłogowe, jak i piękne i naturalne deski podłogowe, a także niezbędne akcesoria do montażu. To wszystko w atrakcyjnej cenie i z kompleksowym wsparciem eksportowym.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Eksport do Islandii ze SkandPol Eksport to zero formalności - skorzystaj z naszej oferty!

Eksport materiałów podłogowych za granicę

Mieszkasz za granicą i właśnie tworzysz swój wymarzony dom? A może jesteś przedsiębiorcą i realizujesz dużą inwestycję budowlaną? Pomożemy Ci w tych, a także wielu innych przypadkach. Mamy doświadczenie w eksporcie materiałów podłogowych za granicę. Wiemy, jak prawidłowo zadbać o załadunek tak, aby dotarł do Ciebie w całości, a przede wszystkim – na czas.

Transport do Islandii, Norwegii i Szwajcarii

Eksportujemy głównie do Islandii, Norwegii oraz Szwajcarii. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do tych krajów. Obsługujemy również inne lokalizacje, w tym europejskie, jak i tak egzotyczne, jak Panama. Nasz świat nie ma granic. Jeżeli chcesz, aby Twój również nie miał – skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny