Eksport podłóg i desek podłogowych

Aranżacja pięknych wnętrz

Nie ma wygodnego domu, bez wygodnych podłóg. Im lepsze materiały zastosujesz, tym dłużej będziesz mógł się z nich cieszyć. Dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, którzy oferują najwyższej jakości produkty w bardzo przystępnej cenie. Z tego powodu jesteśmy w stanie dostarczyć Ci materiały na podłogę, w tym desek podłogowych, zaś dzięki współpracy z kilkoma różnymi dostawcami, mamy naprawdę szeroką ofertę. Cenisz sobie minimalizm, a może wolisz ciepło naturalnego drewna lub bardziej wyszukane style aranżacyjne? To wszystko znajdziesz u nas!

Cenimy profesjonalistów

Cenimy sobie przede wszystkim jakość i zależy nam, aby dostarczane przez nas produkty służyły Ci przez wiele lat. Dlatego wśród naszych dostawców znajdziesz wyłącznie uznane marki, takie jak Krono Original, Egger, Quick Step, a także Barlinek. Jesteśmy w stanie dostarczyć Ci zarówno standardowe panele podłogowe, jak i piękne i naturalne deski podłogowe, a także niezbędne akcesoria do montażu. To wszystko w atrakcyjnej cenie i z kompleksowym wsparciem eksportowym.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.