Akcesoria do prac żelbetowych

W naszym asortymencie znajdują się między innymi produkty firmy Forbuild (dawny Betomax), która jest jednym z naszych partnerów. Dzięki Forbuild mogliśmy wzbogacić naszą ofertę o profesjonalne akcesoria do prac żelbetowych, takie jak dystanse plastikowe i betonowe pod zbrojenie, stal zbrojeniową, zbrojenie odginane BINDAX, zbrojenie skręcane, drut wiąząłkowy czy szeroki wybór systemów uszczelniających i chemii do betonu. Dzięki długotrwałej współpracy z Forbuild nabyliśmy dużą wiedzę na temat technologii wykonania prac żelbetowych oraz oferowanych produktów.

Prowadzimy eksport naszych akcesoriów do różnych krajów Europy, w tym do Norwegii oraz Islandii. Wystarczy złożyć zamówienie i podać adres, a nasi specjaliści zajmą się wszystkimi formalnościami.

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny