Sprzęt AGD z Polski

Renomowani dostawcy

Sprzęt AGD to podstawa w codziennym życiu. Na rynku obecnie dostępne bardzo różne rozwiązania, które ułatwiają przechowywanie i przetwarzanie żywności, a także przygotowywanie śniadania, obiadu czy kolacji. Im lepszej jakości urządzenia, tym większy komfort codziennego życia odczujesz. W naszej ofercie znajdziesz szereg rozwiązań, które zaspokoją Twoje potrzeby. Wszystko za sprawą współpracy wyłącznie z renomowanymi dostawcami, takimi jak: Franke, Electrolux oraz AEG.

Kompleksowy eksport za granicę

Sprzedajemy sprzęt AGD z polskich hurtowni i od polskich oddziałów producenta. Ale to nie wszystko – zapewniamy również kompleksowe wsparcie eksportowe. Zorganizujemy pewny i bezpieczny transport, a także wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach. Ty tylko zamawiasz i czekasz na dostawę, zaś o terminie realizacji poinformujemy Cię odpowiednio wcześnie.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

Zapewniamy meble pod wymiar + projekt gratis

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Eksport do Islandii ze SkandPol Eksport to zero formalności - skorzystaj z naszej oferty!

Eksport AGD z Polski

Jesteśmy przekonani, że jakość sprzętu AGD ma ogromny wpływ na komfort codziennego dnia. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie produkty od renomowanych dostawców, których produkty są znane i cenione od wielu lat na całym świecie. Poza sprzedażą, oferujemy też kompleksowe wsparcie w eksporcie sprzętu AGD poza granice Polski. Są to wyłącznie urządzenia od polskich hurtowni i polskich oddziałów ogólnoświatowych producentów. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że w niczym nie ustępują zachodnim odpowiednikom, za to są znacznie atrakcyjniejsze pod względem ceny.

Eksport do Islandii, Norwegii i Szwajcarii

Eksportujemy głównie do Islandii, Norwegii oraz Szwajcarii. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do tych krajów. Obsługujemy również inne lokalizacje, w tym europejskie, jak i tak egzotyczne, jak Panama. Nasz świat nie ma granic. Jeżeli chcesz, aby Twój również nie miał – skontaktuj się z nami.

Nowoczesne i klasyczne kuchnie LOFRA

Jak połączyć nowoczesny design z klasycznym pięknem? W aranżacjach takich kuchni pomogą Ci produkty LOFRA. Marki, która łączy ze sobą dokładnie te dwie cechy. W ofercie znajdziesz zarówno piekarniki, kuchenki gazowe, okapy, lodówki, zmywarki, mikrofalówki, ekspresy do kawy i piece do pizzy gazowej. Dosłownie wszystko, czego potrzebujesz na co dzień.

Urządź się, jak Ci się podoba

LOFRA wie, jak połączyć nowoczesność z klasyką. Stworzyli linię unikalnych produktów, które doskonale nadają się do aranżacji praktycznie każdego wnętrza. Lubisz włoski styl? Może stawiasz na nowoczesny minimalizm? Albo dobrze się czujesz we wnętrzach rustykalnych, boho lub glamour? Z produktami LOFRA urządzisz się, jak Ci się podoba!

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny