Sprzęt AGD z Polski

Renomowani dostawcy

Sprzęt AGD to podstawa w codziennym życiu. Na rynku obecnie dostępne bardzo różne rozwiązania, które ułatwiają przechowywanie i przetwarzanie żywności, a także przygotowywanie śniadania, obiadu czy kolacji. Im lepszej jakości urządzenia, tym większy komfort codziennego życia odczujesz. W naszej ofercie znajdziesz szereg rozwiązań, które zaspokoją Twoje potrzeby. Wszystko za sprawą współpracy wyłącznie z renomowanymi dostawcami, takimi jak: Franke, Electrolux oraz AEG.

Kompleksowy eksport za granicę

Sprzedajemy sprzęt AGD z polskich hurtowni i od polskich oddziałów producenta. Ale to nie wszystko – zapewniamy również kompleksowe wsparcie eksportowe. Zorganizujemy pewny i bezpieczny transport, a także wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach. Ty tylko zamawiasz i czekasz na dostawę, zaś o terminie realizacji poinformujemy Cię odpowiednio wcześnie.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

1
2
3
4
5
www11 - Sprzęt AGD
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

container 3859711 960 720 960x630 - Sprzęt AGD

Eksport AGD z Polski

Jesteśmy przekonani, że jakość sprzętu AGD ma ogromny wpływ na komfort codziennego dnia. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie produkty od renomowanych dostawców, których produkty są znane i cenione od wielu lat na całym świecie. Poza sprzedażą, oferujemy też kompleksowe wsparcie w eksporcie sprzętu AGD poza granice Polski. Są to wyłącznie urządzenia od polskich hurtowni i polskich oddziałów ogólnoświatowych producentów. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że w niczym nie ustępują zachodnim odpowiednikom, za to są znacznie atrakcyjniejsze pod względem ceny.

Eksport do Islandii, Norwegii i Szwajcarii

Eksportujemy głównie do Islandii, Norwegii oraz Szwajcarii. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do tych krajów. Obsługujemy również inne lokalizacje, w tym europejskie, jak i tak egzotyczne, jak Panama. Nasz świat nie ma granic. Jeżeli chcesz, aby Twój również nie miał – skontaktuj się z nami.

Przedstawiciele handlowi

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

skandpol logo 300x138 - Sprzęt AGD

Kontakt

Adres

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Kontakt

tel. +48 698 674 647
biuro@skandpol.eu
Obowiązek Informacyjny

Zamów bezpłatną wycenę

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe


Masz projekt domu?

Załącz go nam! Dzięki temu doradzimy, jaki styl materiałów budowlanych dobrać.