Sprzęt AGD z Polski

Renomowani dostawcy

Sprzęt AGD to podstawa w codziennym życiu. Na rynku obecnie dostępne bardzo różne rozwiązania, które ułatwiają przechowywanie i przetwarzanie żywności, a także przygotowywanie śniadania, obiadu czy kolacji. Im lepszej jakości urządzenia, tym większy komfort codziennego życia odczujesz. W naszej ofercie znajdziesz szereg rozwiązań, które zaspokoją Twoje potrzeby. Wszystko za sprawą współpracy wyłącznie z renomowanymi dostawcami, takimi jak: Franke, Electrolux oraz AEG.

Kompleksowy eksport za granicę

Sprzedajemy sprzęt AGD z polskich hurtowni i od polskich oddziałów producenta. Ale to nie wszystko – zapewniamy również kompleksowe wsparcie eksportowe. Zorganizujemy pewny i bezpieczny transport, a także wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach. Ty tylko zamawiasz i czekasz na dostawę, zaś o terminie realizacji poinformujemy Cię odpowiednio wcześnie.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.