Eksport blatów i płyt meblowych

Renomowani dostawcy

Doskonale wiemy, że wysokiej jakości komponenty to podstawa wieloletniej satysfakcji. Dlatego nie idziemy na kompromisy i w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie blaty i płyty meblowe od renomowanych producentów. Naszymi dostawcami są EggerKronospan, których produkty są znane i cenione przez rzesze użytkowników. Dołącz do grona zadowolonych klientów i zamów blaty oraz płyty meblowe najwyższej jakości i w przystępnej cenie.

Kompleksowy eksport za granicę

Oferujemy sprzedaż blatów i płyt meblowych, ale to nie wszystko. Dbamy o Twoją wygodę, dlatego wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach, a także zorganizujemy bezpieczny i terminowy transport. Dodatkowo zadbamy o bezpieczeństwo zamówienia w trakcie przewozu, a dodatkowo cały towar objęty zostanie naszym ubezpieczeniem transportowym. Ty tylko zamawiasz i czekasz na dostawę, zaś o terminie realizacji poinformujemy Cię odpowiednio wcześnie.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Meble pod wymiar

Szukasz, szukasz i znaleźć nie możesz wymarzonych mebli? Z chęcią je dla Ciebie zaprojektujemy, wykonamy i co więcej – zawieziemy w dowolne miejsce na świecie!

Jakie blaty kuchenne u nas znajdziesz?

1
2
3
4
5
www11 - Blaty i płyty meblowe
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

container 3859711 960 720 960x630 - Blaty i płyty meblowe

Eksport blatów i płyt meblowych z Polski

Wiemy, że inwestując w swoje wymarzone cztery kąty, chcesz zagwarantować sobie możliwość korzystania z wyposażenia przez wiele lat. Taką gwarancję zyskasz, korzystając wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań. Czyli dokładnie takich, jakie oferują Egger i Kronospan. My zapewnimy, że otrzymasz bardzo atrakcyjne ceny, a także kompleksowe wsparcie w organizacji eksportu i transportu. Działamy na rynku od ponad 5 lat i w tym czasie pomogliśmy setkom klientom wybudować swój dom za granicą. Dołącz do nich!

Eksport do Islandii, Norwegii i Szwajcarii

Eksportujemy głównie do Islandii, Norwegii oraz Szwajcarii. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do tych krajów. Obsługujemy również inne lokalizacje, w tym europejskie, jak i tak egzotyczne, jak Panama. Nasz świat nie ma granic. Jeżeli chcesz, aby Twój również nie miał – skontaktuj się z nami.

Przedstawiciele handlowi

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

skandpol logo 300x138 - Blaty i płyty meblowe

Kontakt

Adres

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Kontakt

tel. +48 698 674 647
biuro@skandpol.eu
Obowiązek Informacyjny

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe


Masz projekt mebli?

Załącz go nam! Dzięki temu doradzimy, jaki styl materiałów budowlanych dobrać.


Nie masz projektu?

Nie szkodzi, możemy go wspólnie opracować. Daj nam znać, czy mamy się tym zająć.