Eksport blatów i płyt meblowych

Renomowani dostawcy

Doskonale wiemy, że wysokiej jakości komponenty to podstawa wieloletniej satysfakcji. Dlatego nie idziemy na kompromisy i w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie blaty i płyty meblowe od renomowanych producentów. Naszymi dostawcami są EggerKronospan, których produkty są znane i cenione przez rzesze użytkowników. Dołącz do grona zadowolonych klientów i zamów blaty oraz płyty meblowe najwyższej jakości i w przystępnej cenie.

Kompleksowy eksport za granicę

Oferujemy sprzedaż blatów i płyt meblowych, ale to nie wszystko. Dbamy o Twoją wygodę, dlatego wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach, a także zorganizujemy bezpieczny i terminowy transport. Dodatkowo zadbamy o bezpieczeństwo zamówienia w trakcie przewozu, a dodatkowo cały towar objęty zostanie naszym ubezpieczeniem transportowym. Ty tylko zamawiasz i czekasz na dostawę, zaś o terminie realizacji poinformujemy Cię odpowiednio wcześnie.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Meble pod wymiar

Szukasz, szukasz i znaleźć nie możesz wymarzonych mebli? Z chęcią je dla Ciebie zaprojektujemy, wykonamy i co więcej – zawieziemy w dowolne miejsce na świecie!

Zapewniamy meble pod wymiar + projekt gratis

Jakie blaty kuchenne u nas znajdziesz?

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Eksport do Islandii ze SkandPol Eksport to zero formalności - skorzystaj z naszej oferty!

Eksport blatów i płyt meblowych z Polski

Wiemy, że inwestując w swoje wymarzone cztery kąty, chcesz zagwarantować sobie możliwość korzystania z wyposażenia przez wiele lat. Taką gwarancję zyskasz, korzystając wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań. Czyli dokładnie takich, jakie oferują Egger i Kronospan. My zapewnimy, że otrzymasz bardzo atrakcyjne ceny, a także kompleksowe wsparcie w organizacji eksportu i transportu. Działamy na rynku od ponad 5 lat i w tym czasie pomogliśmy setkom klientom wybudować swój dom za granicą. Dołącz do nich!

Eksport do Islandii, Norwegii i Szwajcarii

Eksportujemy głównie do Islandii, Norwegii oraz Szwajcarii. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do tych krajów. Obsługujemy również inne lokalizacje, w tym europejskie, jak i tak egzotyczne, jak Panama. Nasz świat nie ma granic. Jeżeli chcesz, aby Twój również nie miał – skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny