Eksport blatów i płyt meblowych

Renomowani dostawcy

Doskonale wiemy, że wysokiej jakości komponenty to podstawa wieloletniej satysfakcji. Dlatego nie idziemy na kompromisy i w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie blaty i płyty meblowe od renomowanych producentów. Naszymi dostawcami są EggerKronospan, których produkty są znane i cenione przez rzesze użytkowników. Dołącz do grona zadowolonych klientów i zamów blaty oraz płyty meblowe najwyższej jakości i w przystępnej cenie.

Kompleksowy eksport za granicę

Oferujemy sprzedaż blatów i płyt meblowych, ale to nie wszystko. Dbamy o Twoją wygodę, dlatego wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach, a także zorganizujemy bezpieczny i terminowy transport. Dodatkowo zadbamy o bezpieczeństwo zamówienia w trakcie przewozu, a dodatkowo cały towar objęty zostanie naszym ubezpieczeniem transportowym. Ty tylko zamawiasz i czekasz na dostawę, zaś o terminie realizacji poinformujemy Cię odpowiednio wcześnie.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Meble pod wymiar

Szukasz, szukasz i znaleźć nie możesz wymarzonych mebli? Z chęcią je dla Ciebie zaprojektujemy, wykonamy i co więcej – zawieziemy w dowolne miejsce na świecie!