Meble Kler

Gotowe rozwiązania

Poza meblami na wymiar, w naszej ofercie znajdziesz również gotowe rozwiązania. Współpracujemy z producentem mebli Kler. Jest to uznana marka, która od ponad 50 lat oferuje wysokiej jakości produkty. Zaprojektowane z klasyczną elegancją i wykonane z kunsztem według najwyższych standardów rzemiosła. Takie są właśnie meble Kler.

Salon, sypialnia a może jadalnia?

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie meble Kler. Do salonu. Do sypialni. Do jadalni. Na ogród i taras. Krzesła. Narożniki. Sofy. Tapczany. I wszystko, czego potrzebujesz, aby porządnie się urządzić w swoim domu.

U nas je kupisz. A my zapewnimy załadunek w oparciu o najwyższe procedury bezpieczeństwa i wyślemy w dowolne miejsce na świecie. Eksportujemy meble Kler do Islandii, Szwajcarii, Norwegii, Irlandii, Hiszpanii, Włoch, Szwecji… i gdziekolwiek tylko się znajdujesz.

A co najważniejsze, gwarantujemy fakturę eksportową 0% VAT! 

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

Zobacz wszystkie produkty

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny