Eksport kominków

Renomowani dostawcy

Budując dom lub urządzając mieszkanie zapewne marzysz o tym, aby go pięknie urządzić. Statystycznie najwięcej czasu spędzisz w salonie, którego sercem dającym ciepło i nadającym wyjątkowego klimatu, jest stylowy kominek. Mamy szeroką ofertę tych produktów, zaś dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami takimi jak: Kratki, Hitze, Scan oraz Brunner dostarczamy rozwiązań bardzo wysokiej jakości. Gwarantujemy, że kominki znajdujące się w naszej ofercie spełniają rygorystyczne europejskie normy bezpieczeństwa. Zapewnij sobie ciepło w swoim domu – skontaktuj się z nami.

Biokominek, piec wolnostojący, a może wkład kominkowy?

Mamy rozwiązania dla każdego i to niezależnie od tego, czy mieszkasz w domku jednorodzinnym czy mieszkaniu w bloku. U nas znajdziesz zarówno biokominki, wkłady kominkowe, piece wolnostojące, ogrzewacze gazowe, piece na drewno, kominki otwarte, piece akumulacyjne oraz wiele innych produktów. Z nami urządzisz swój dom na swoich zasadach. Skontaktuj się z nami, nasi doradcy z chęcią pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

Ekologiczne kominki na opał

Chcesz żyć w zgodzie z naturą, ale mimo wszystko kochasz trzaskający ogień w kominku? Teraz możesz pogodzić jedno z drugim. Wszystko dzięki innowacyjnej technologii kominków XEOOS.

  • 90% sprawności grzewczej

  • 40% mniej popiołu

  • 40% mniejsze zapotrzebowanie na opał

  • niższa emisja spalin do atmosfery

  • niska emisja przy niskim obciążeniu piecyka

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Eksport do Islandii ze SkandPol Eksport to zero formalności - skorzystaj z naszej oferty!

Eksport kominków z Polski

Twój dom to Twoje zasady. Musisz czuć się w nim dobrze, bezpiecznie i komfortowo. Będzie to możliwe, jeśli zadbasz o odpowiednie wyposażenie wnętrza zgodnie z własnymi upodobaniami. Niewątpliwie serce każdego mieszkania lub domu znajduje się w salonie, w którym spędzasz większość dnia. Dbając o to, aby kupić piękny kominek zagwarantujesz sobie, że salon będzie estetyczny, przyjazny i sprzyjał rozwijaniu ogniska domowego. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich oczekiwaniach – pomożemy Ci urządzić Twój dom dokładnie tak, jak chcesz!

Eksport do Islandii, Norwegii i Szwajcarii

Eksportujemy głównie do Islandii, Norwegii oraz Szwajcarii. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do tych krajów. Obsługujemy również inne lokalizacje, w tym europejskie, jak i tak egzotyczne, jak Panama. Nasz świat nie ma granic. Jeżeli chcesz, aby Twój również nie miał – skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny