Eksport kominków

Renomowani dostawcy

Budując dom lub urządzając mieszkanie zapewne marzysz o tym, aby go pięknie urządzić. Statystycznie najwięcej czasu spędzisz w salonie, którego sercem dającym ciepło i nadającym wyjątkowego klimatu, jest stylowy kominek. Mamy szeroką ofertę tych produktów, zaś dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami takimi jak: Kratki, Hitze, Scan oraz Brunner dostarczamy rozwiązań bardzo wysokiej jakości. Gwarantujemy, że kominki znajdujące się w naszej ofercie spełniają rygorystyczne europejskie normy bezpieczeństwa. Zapewnij sobie ciepło w swoim domu – skontaktuj się z nami.

Biokominek, piec wolnostojący, a może wkład kominkowy?

Mamy rozwiązania dla każdego i to niezależnie od tego, czy mieszkasz w domku jednorodzinnym czy mieszkaniu w bloku. U nas znajdziesz zarówno biokominki, wkłady kominkowe, piece wolnostojące, ogrzewacze gazowe, piece na drewno, kominki otwarte, piece akumulacyjne oraz wiele innych produktów. Z nami urządzisz swój dom na swoich zasadach. Skontaktuj się z nami, nasi doradcy z chęcią pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

Ekologiczne kominki na opał

Chcesz żyć w zgodzie z naturą, ale mimo wszystko kochasz trzaskający ogień w kominku? Teraz możesz pogodzić jedno z drugim. Wszystko dzięki innowacyjnej technologii kominków XEOOS.

  • 90% sprawności grzewczej

  • 40% mniej popiołu

  • 40% mniejsze zapotrzebowanie na opał

  • niższa emisja spalin do atmosfery

  • niska emisja przy niskim obciążeniu piecyka