Eksport blachodachówki

sprzedaż – formalności – doradztwo

Oferujemy kompleksowy eksport blachodachówki do Islandii, Norwegii, Finlandii, Szwajcarii i w każde inne miejsce na świecie. Znajdziesz u nas bardzo szeroką ofertę na blachodachówki, m.in. Pruszyński, Blachotrapez, Plannja i wielu innych producentów. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz bardzo atrakcyjne ceny i pełne wsparcie we wszystkich formalnościach eksportowych.

Sprzedaż blachodachówki i eksport za granicę

Czym jest blachodachówka? To bardzo lekki materiał, który idealnie chroni Twój dom przed warunkami atmosferycznymi. Z racji niskiej wagi, doskonale nadaje się do wykończenia dachu wieloletnich budynków oraz nieruchomości opartych o konstrukcję szkieletową. Nowoczesna blachodachówka wygląda praktycznie tak samo, jak ceramiczne pokrycia dachowe, dzięki czemu Twój dom zyskuje urok godny klasycznemu budownictwu.

Blachodachówki – firmy, które znasz

Od wielu lat współpracujemy z uznanymi producentami blachodachówki, m.in. Pruszyński, Plannja czy Blachotrapez. Z naszymi dostawcami utrzymujemy bardzo dobre relacje, dzięki czemu możesz liczyć zakup blachodachówki wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Ze względu na obustronne zaufanie, otrzymamy fakturę eksportową VAT 0%, dzięki czemu unikniesz podwójnego opodatkowania.

blachodachówka sprzedaż i eksport
Eksport z Polski do Norwegii - jak to zrobić?

Kompleksowe wsparcie eksportowe

Już ponad 5 lat wysyłamy materiały budowlane do wielu krajów na świecie. Doskonale znamy procedury odprawy celnej, jakie obowiązują w Islandii, Norwegii, Szwajcarii, na Wyspach Kanaryjskich, a także w tak egzotycznych krajach, jak Panama. Mamy 5 lat doświadczenia i wysyłamy ponad 240 transportów rocznie. Pozwoliło nam to uzyskać niezbędne doświadczenie oraz praktyczną wiedzę, aby wyręczyć Cię we wszystkich formalnościach celnych.

Sprzedaż blachodachówki z profesjonalistami

Współpracując z nami masz pewność, że wszystkie formalności bierzemy na siebie. Zorganizujemy również bezpieczny transport, wystawimy Ci fakturę eksportową VAT 0%, a w pakiecie dorzucimy ubezpieczenie transportowe. Wystarczy, że złożysz zamówienie. Materiały budowlane i wykończeniowe dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres lub ustalimy inną formę odbioru.

Blachodachówki – firmy w naszej ofercie

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny