Systemy suchej zabudowy

Ścianki działowe i inne produkty

W ofercie naszej firmy znajdują się sprawdzone i bezpieczne systemy do suchej zabudowy wnętrz i elewacji renomowanych producentów takich jak Siniat i Knauf. Sucha zabudowa nie wymaga wykorzystania wody zarobowej, która niezbędna jest do takich materiałów budowlanych, jak beton czy tynk gipsowy. Alternatywą dla nich są produkty oparte na mocowaniach mechanicznych lub kleju. Dawnej sucha zabudowa związana była najczęściej z wykorzystaniem desek i płyt drewnopochodnych, ale wraz z rozwojem nowoczesnych technologii, do tego segmentu dołączyły płyty gipsowo-kartonowe i gipsowo-włóknowe oraz wyroby ze szkła, wełny mineralnej i tworzyw sztucznych.

Proponowane przez nas materiały wykończeniowe spełniają najwyższe standardy jakości, odpowiadając na potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Systemy suchej zabudowy wnętrz to przede wszystkim płyty kartonowo-gipsowe oraz profile montażowe. Dzięki tym produktom bez problemu postawisz ściany działowe, sufity podwieszane oraz inne elementy wykończeniowe. Nasze produkty są łatwe w montażu i demontażu, dzięki czemu stwarzają szerokie możliwości w zakresie ciekawej i funkcjonalnej aranżacji wnętrz. Oferowane rozwiązania są stosowane nie tylko w mieszkaniach i domach jednorodzinnych, ale również szkołach, szpitalach czy budynkach użyteczności publicznej. Za ich sprawą wnętrza stają się cieplejsze, suchsze i bardziej przyjazne użytkownikom. W takich pomieszczeniach przyjemniej się mieszka i przebywa na co dzień.

Kompleksowy eksport za granicę

Prowadzimy sprzedaż materiałów wykończeniowych nie tylko w Polsce, ale również za granicą. realizujemy m.in. eksport do Norwegii oraz eksport do Islandii, Szwajcarii i innych krajów na całym świecie.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 
1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny