Eksport rusztowań

Wysoka jakość

Jakość jest wartością, która ma dla nas szczególne znaczenie. Z tego powodu oferujemy rozwiązania najwyższej klasy. Wiemy doskonale, jak ciężka i niebezpieczna jest praca na wysokościach. Wymaga ona sprawdzonych zabezpieczeń, a także stabilnych i niezawodnych rusztowań. W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe rozwiązania, które z powodzeniem wykorzystasz na każdej budowie. Nasi dostawcy oferują wyłącznie produkty spełniające najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Niezależnie od tego, jak wysoki jest budynek przy którym pracujesz, u nas znajdziesz rusztowanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Jakie rusztowania eksportujemy?

Poza wysoką jakością i niezawodną wytrzymałością, dysponujemy szerokim spektrum rodzajów rusztowań. W naszej ofercie znajdziesz zarówno rusztowania ramowe, modułowe, stojakowe, kozłowe, wspornikowe, jezdne, systemowe, jak i przystosowane do zadań specjalnych. Nie wiesz dokładnie, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie? Nic straconego! Wystarczy, że do nas zadzwonisz. Z chęcią doradzimy, który rodzaj rusztowania powinieneś zamówić i gwarantujemy, że będzie to dobry wybór.

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Eksport do Islandii ze SkandPol Eksport to zero formalności - skorzystaj z naszej oferty!

Eksport rusztowań z Polski

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo to podstawa każdej budowy. Dlatego nie idziemy na kompromisy i oferujemy wyłącznie sprawdzone rusztowania, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz dodatkowo gwarancję atrakcyjnej ceny. Wyręczymy Cię też we wszystkich formalnościach, zorganizujemy pewny transport, a w gratisie dorzucimy profesjonalną obsługę. Czy potrzebujesz czegoś więcej?

Eksport do Islandii, Norwegii i Szwajcarii

Eksportujemy głównie do Islandii, Norwegii oraz Szwajcarii. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do tych krajów. Obsługujemy również inne lokalizacje, w tym europejskie, jak i tak egzotyczne, jak Panama. Nasz świat nie ma granic. Jeżeli chcesz, aby Twój również nie miał – skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny