Eksport artykułów elektrycznych

Sprawdzeni dostawcy to gwarancja bezpieczeństwa

To już etap montowania instalacji elektrycznej? Świetnie się składa. W SkandPol Eksport mamy szeroką ofertę na kable, gniazda, łączniki, rozdzielnice, aparaturę modułową, trasy kablowe i systemy odgromowe. Znajdziesz również coś, co zakładasz na samym końcu – oświetlenie. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, których marka i reputacja jest od lat ceniona przez użytkowników.

Szeroki asortyment

Współpracujemy w sumie z 34 dostawcami, zapewniających kompleksową ofertę na instalację elektryczną. Dzięki temu będziemy Ci towarzyszyć od momentu kładzenia kabli i przewodów, aż do powieszenia wymarzonego oświetlenia w kuchni. Pomożemy Ci wybrać produkty, których naprawdę potrzebujesz. Zajmie się Tobą doradca techniczno-handlowy, który od lat pracuje w branży elektrycznej. Doświadczenie i bezpieczeństwo – to gwarantujemy.

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

Czego potrzebujesz?

Aparatura modułowa

Lampki sygnalizacyjne, liczniki, ograniczniki poboru mocy, ograniczniki przepięć, styki pomocnicze, wyłączniki różnicowo-prądowe itp.

Kliknij w logo dostawcy i zobacz ofertę

Gniazda i łączniki

Kontakty, gniazda USB, gniazda TV, gniazda komputerowe (ethernet), łączniki, ramki na kontakty, włączniki światła itp.

Kliknij w logo dostawcy i zobacz ofertę

Kable i przewody

Podtynkowe, natynkowe, zewnętrzne, podziemne, siłowe, oświetleniowe, wszystkie przekroje i zastosowania

Kliknij w logo dostawcy i zobacz ofertę

Trasy kablowe

Korytka metalowe, plastikowe, siatkowe, drabinki kablowe, drabinki pionowe, rury ochrone, peszle samogasnące, kanały kablowe itp.

Kliknij w logo dostawcy i zobacz ofertę

Rozdzielnice

Rozdzielnice naścienne i wnękowe, multimedialne, drzwiczki, osłony. Szeroki wybór, sprawdzeni dostawcy.

Kliknij w logo dostawcy i zobacz ofertę

Systemy odgromowe

Złącza, uchwyty, uziomy, skrzynki i studzienki probiercze, maszty, zwody odsunięte, prostowarki, przewody odgromowe, rury odgromowe itp.

Kliknij w logo dostawcy i zobacz ofertę

Oświetlenie

Oświetlenie do domu, łazienki, sypialni, salonu, do biura, oświetlenie techniczne, awaryjne, lampy stojące, wiszące, nablatowe, oświetlenie LED, tradycyjne, energooszczędne, ozdobne itp.

Kliknij w logo dostawcy i zobacz ofertę