Eksport desek tarasowych

Klasyczna elegancja lub nowoczesny design

Szukasz dobrych desek tarasowych, które będą wyglądać naturalnie? Jesteś w dobrym miejscu. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór tych produktów. I to takich, które wyróżniają się niewidocznymi łączeniami. W dodatku mają wyraźnie zarysowane słoje i są wykonane z kompozytu. Dzięki temu są zarówno odporne na pleśń oraz warunki atmosferyczne, jak i wyróżniają się pięknym, naturalnym wyglądem.

Czego chcieć więcej?

Kompleksowe wsparcie eksportowe

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz zarówno wysokiej jakości materiały budowlane oraz wykończeniowe, jak i kompleksowe wsparcie eksportowe. Zrobimy wszystko za Ciebie – zorganizujemy pewny transport, dopniemy wszystkie formalności celne, a w pakiecie dorzucimy ubezpieczenie transportowe. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opowiesz o swoich potrzebach. Nasi wyspecjalizowani doradcy podpowiedzą Ci, jakich dokładnie produktów będziesz potrzebować do swojej inwestycji.

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

Poznaj produkty

Wenge

Grey

Cedar

Smoke white

3D Anthracite

3D Wine brown

3D Copper

3D Creme Latte

3D Graphite

Szerokie zastosowanie

Walory desek tarasowych z naszej oferty zostały docenione przez wielu klientów. To nimi wyłożony został m.in. Most Parkowy w Kijowie, który łączy centralną część miasta z plażami wyspy Trukhanov. Doskonałe właściwości, szeroki wybór i przede wszystkim elegancki design sprawia, że zastosowanie tych desek tarasowych jest niezwykle szerokie. Sprawdzą się równie dobrze przy upiększaniu elewacji budynków, budowaniu pięknych oraz funkcjonalnych tarasów, jak i przy aranżacji miejsc użytku publicznego.

Prosty montaż

Dodatkowym atutem tych desek jest prostota montażu. Producent przewidział systemowe rozwiązania, dzięki którym układanie tych produktów możesz zrobić na własną rękę. Deski tarasowe układasz na trwałych, bo ocynkowanych, profilach. Mocujesz je za pomocą śrub, które zostały tak zaprojektowane, aby nie było ich widać.

Efekt? Piękne powierzchnie, bez widocznego mocowania, których trwałość można liczyć w dekadach. I to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach.

Satysfakcja gwarantowana.