Sprzedaż pokryć dachowych

Dachówka ceramiczna Titania i inne produkty

Nasza wszechstronna i specjalistyczna wiedza na temat pokryć dachowych to przede wszystkim efekt długoletniej pracy w branży i współpraca z wieloma firmami. Jednym z ważniejszych punktów na liście oferowanych przez firmę SkandPol Eksport produktów jest dachówka ceramiczna. Ze względu na to, że sprzedaż pokryć dachowych uważamy za bardzo ważny element naszej oferty, to znajdą Państwo u nas także dachówki Creaton, Braas i Koramic, a w przypadku blachodachówki współpracujemy z z takimi firmami jak: Blachy Pruszyński, Koramic, Roben, Blachotrapez, Bud-Mat, Plannja i Decra.

Cenimy Twoje zaufanie

Każda z tych marek cieszy się dużym zaufaniem klientów. Ponadto w naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór akcesoriów do wykończenia dachu czy orynnowanie wykonane z różnego rodzaju materiałów. Jeśli Państwo zainteresowani naszą ofertą sprzedaży i eksportu pokryć dachowych, zapraszamy do kontaktu. Na podstawie dostarczonego projektu wyliczymy zapotrzebowanie materiałowe, doradzimy przy wyborze odpowiedniego produktu, a po zakupie zapakujemy wszystko na samochód lub do kontenera i dostarczymy w dowolne miejsce w Europie. Wystarczy zadzwonić i ustalić szczegóły.

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

AKCESORIA DACHOWE

Nieodzownym elementem pokrycia dachowego jest jego wykończenie. Prowadzona przez nas sprzedaż materiałów wykończeniowych do dachów uzupełnia ofertę pokryć dachowych i orynnowania. Proponujemy zakup i eksport wszelkiego rodzaju dodatków poprawiających szczelność i wentylację dachu, jego estetykę oraz bezpieczeństwo. W naszej stałej ofercie można znaleźć różnego rodzaju membrany, folie i taśmy firmy Parotec, z którą współpracujemy od samego początku działalności. Parotec jest również dostawcą elementów komunikacji dachowej oraz zabezpieczeń przeciwśnieżnych.

OKNA DACHOWE

Żadne pomieszczenie na poddaszu nie obejdzie się bez odpowiedniego poziomu naświetlenia. W jego uzyskaniu pomogą dobrze dobrane okna dachowe. W ofercie firmy Skandpol Eksport znaleźć można okna dachowe Velux oraz Fakro dostępne w różnych typach i wymiarach. To niezawodne okna łatwe w obsłudze, funkcjonalne i efektywne. Warto zwrócić również uwagę na ich nowoczesne, ciekawe wzornictwo, które nada pomieszczeniom na poddaszu wyjątkowy klimat. Jeśli potrzebują Państwo okien dachowych lub profesjonalnej pomocy w doborze odpowiedniego modelu okna, zapraszamy do kontaktu.

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny