Betonowe pustaki – bogaty wybór

Betonowe pustaki

Jako specjaliści w zakresie sprzedaży materiałów budowlanych możemy zaproponować naszym klientom najwyższej jakości betonowe pustaki. W sprzedaży posiadamy cztery rodzaje tego podstawowego materiału budowlanego: betonowe betonowe, pustak ceramiczny Porotherm, pustaki silikatowe oraz pustaki z betonu komórkowego. Eksport do Norwegii, podobnie jak w przypadku innych oferowanych przez nas produktów, nie stanowi dla nas żadnego problemu

Trudno sobie wyobrazić budowy bez betonowych pustaków. Służą one do tworzenia konstrukcji wewnętrznych i zewnętrznych ścian budynków. Szerokie zastosowanie mają pustaki z betonu komórkowego dostępne w różnych wielkościach. To bardzo trwałe produkty zapewniające konstrukcjom dużą wytrzymałość oraz odpowiednią izolację termiczną. Z kolei pustaki ceramiczne odznaczają się odpornością na ogień, mróz i korozję biologiczną, dobrą akumulacją ciepła oraz wytrzymałością. Stosuje się je m.in. do konstruowania ścian nośnych. Wybór odpowiednich pustaków może być kluczowy dla powodzenia inwestycji.

Na naszą ofertę składają się:

  • betonowe pustaki,
  • pustaki ceramiczne Porotherm,
  • pustaki silikatowe,
  • pustaki z betonu komórkowego,
  • pustaki keramzytowe.
1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny