1
1

Materiały budowlane

Oferujemy najszerszy wybór materiałów budowlanych. Kompleksowo zaopatrzymy Twoją budowę – od fundamentów, aż po wykończenie wnętrz!

Materiały budowlane

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoferować materiały budowlane w najlepszych cenach oraz z zachowaniem najwyższej jakości. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz w zamian kompleksowe wyposażenie pod budowę Twojego domu. Dzięki nam zaoszczędzisz nie tylko czas na poszukiwania najlepszych ofert na rynku, ale przede wszystkim pieniądze.

Szeroki wybór

W naszej ofercie znajdziesz takie materiały budowlane, jak: deski elewacyjne CEDRAL, pokrycia dachowe, wełna skalna Rockwool, membrany dachowe, chemia budowlana Cerseit, bloczki fundamentowe oraz wiele innych produktów. Zapewniamy zaopatrzenie inwestycji od fundamentów, przez ściany, dach, aż po okna i wykończenia wnętrz. Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Jesteśmy w kontakcie

Pozostajemy z Wami w kontakcie od momentu złożenia zamówienia, aż po procedury reklamacyjne. Na bieżąco informujemy, kiedy dokładnie materiały budowlane do Was dotrą.

Zero formalności

Zapewniamy przede wszystkim kompleksową obsługę eksportu materiałów budowlanych. To dlatego wśród naszych zadowolonych Klientów znajdują się odbiorcy zarówno ze Szwajcarii, Islandii, jak i Norwegii.

Zawsze na czas

Współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami, dzięki czemu zamówione materiały budowlane dotrą zawsze na czas we wskazane przez Was miejsce. Gwarantujemy terminowy załadunek oraz rozładunek.

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły.

Eksport do Norwegii

Eksport do Norwegii świadczymy od samego początk istnienia SkandPol Eksport. Doskonale znamy procedury celne i wywozowe, dzięki czemu zyskujesz pewność terminowych dostaw.

Eksport do Islandii

Uwielbiamy Islandię, dlatego z przyjemnością wracamy tam za każdym razem. Eksport do tego kraju może odbyć się z wykorzystaniem transportu drobnicowego, dzięki czemu możesz dużo zaoszczędzić.

Eksport do Szwajcarii

Eksport do Szwajcarii z nami to czysta przyjemność – zarówno dla Ciebie, jak i dla nas. To prężnie rozwijający się kraj, do którego wysyłamy coraz więcej materiałów budowlanych.

Eksport materiałów budowlanych

Jesteśmy firmą handlową, w której możesz zaopatrzyć się w materiały budowlane, niezbędne do każdej inwestycji. Niezależnie, czy budujesz swój prywatny dom czy stawiasz ogromne centrum handlowe, u nas znajdziesz najpotrzebniejsze produkty. Współpracujemy zarówno z osobami fizycznymi, jak i firmami budowlanymi, dbając za każdym razem o terminowe dostawy i najwyższą jakość obsługi zamówienia.

Eksport za granicę bez formalności

Decydując się na współpracę z nami, zyskasz eksport materiałów budowlanych za granicę bez żadnych formalności. Wyręczymy Cię w kompletowaniu dokumentów oraz w przeprowadzeniu odprawy celnej, zorganizujemy również terminowy i bezpieczny transport. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki któremu jesteśmy w stanie zapewnić dostawę do dowolnego miejsca na świecie.

Transport drobnicowy do Islandii?

Materiały budowlane Gdańsk Elbląg Słupsk - najlepszy wybór tylko w Skandpol Eksport.

Co to jest?

Transport drobnicowy to nic innego, jak współdzielenie kontenera z innymi zamówieniami. Dzięki temu nie musisz płacić za całą przestrzeń ładunkową, co jest szczególnie cenne przy mniejszej ilości materiałów budowlanych. W praktyce wygląda to tak: Twoje zamówienie współdzieli przestrzeń ładunkową z zamówieniami innych Klientów, dzięki czemu eksport do Islandii staje się opłacalny.

Co dzięki temu zyskasz?

Decydując się na transport drobnicowy np. do Islandii zyskujesz szereg korzyści. Do największych z nich należy przede wszystkim cena. Materiały budowlane przewieziesz do innego kraju płacąc wyłącznie za wykorzystaną przestrzeń ładunkową, a nie za cały kontener. Tym samym jest to szansa dla tych, którzy decydują się na mniejsze inwestycje i chcą importować materiały budowlane z Polski.

Polub nas na Facebook’u – będziesz na bieżąco z promocjami! >>>

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny