1
new-home-4083239_960_720
1

Materiały budowlane

Oferujemy najszerszy wybór materiałów budowlanych. Kompleksowo zaopatrzymy Twoją budowę – od fundamentów, aż po wykończenie wnętrz!

Materiały budowlane

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoferować materiały budowlane w najlepszych cenach oraz z zachowaniem najwyższej jakości. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz w zamian kompleksowe wyposażenie pod budowę Twojego domu. Dzięki nam zaoszczędzisz nie tylko czas na poszukiwania najlepszych ofert na rynku, ale przede wszystkim pieniądze.

Najszerszy wybór

W naszej ofercie znajdziesz takie materiały budowlane, jak: deski elewacyjne CEDRAL, pokrycia dachowe, wełna skalna Rockwool, membrany dachowe, chemia budowlana Cerseit, okna skandynawskie, okna dachowe oraz wiele innych produktów. Zapewniamy zaopatrzenie inwestycji od fundamentów, przez ściany, dach, aż po okna i wykończenia wnętrz. Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Jesteśmy w kontakcie

Pozostajemy z Wami w kontakcie od momentu złożenia zamówienia, aż po procedury reklamacyjne. Na bieżąco informujemy, kiedy dokładnie materiały budowlane do Was dotrą.

Zero formalności

Oferujemy nie tylko sprzedaż materiałów budowlanych w Polsce. Zapewniamy także kompleksową obsługę ich eksportu. To dlatego wśród naszych zadowolonych Klientów znajdują się odbiorcy zarówno z Islandii, jak i Norwegii.

Zawsze na czas

Współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami, dzięki czemu zamówione materiały budowlane dotrą zawsze na czas we wskazane przez Was miejsce. Gwarantujemy terminowy załadunek oraz rozładunek.

Transport drobnicowy

Materiały budowlane Gdańsk Elbląg Słupsk - najlepszy wybór tylko w Skandpol Eksport.

Co to jest?

Transport drobnicowy to nic innego, jak współdzielenie kontenera z innymi zamówieniami. Dzięki temu nie musisz płacić za całą przestrzeń ładunkową, co jest szczególnie cenne przy mniejszej ilości materiałów budowlanych. W praktyce wygląda to tak: Twoje zamówienie współdzieli przestrzeń ładunkową z zamówieniami innych Klientów, dzięki czemu eksport do Islandii staje się opłacalny.

Co dzięki temu zyskasz?

Decydując się na transport drobnicowy np. do Islandii zyskujesz szereg korzyści. Do największych z nich należy przede wszystkim cena. Materiały budowlane przewieziesz do innego kraju płacąc wyłącznie za wykorzystaną przestrzeń ładunkową, a nie za cały kontener. Tym samym jest to szansa dla tych, którzy decydują się na mniejsze inwestycje i chcą importować materiały budowlane z Polski.

Polub nas na Facebook’u – będziesz na bieżąco z promocjami! >>>

Przedstawiciele handlowi

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Skandpol Eksport logo

Kontakt

Adres

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Kontakt

tel. +48 698 674 647
biuro@skandpol.eu
Obowiązek Informacyjny

Zamów bezpłatną wycenę

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe


Masz projekt domu?

Załącz go nam! Dzięki temu doradzimy, jaki styl materiałów budowlanych dobrać.