1
1

Materiały budowlane

Oferujemy najszerszy wybór materiałów budowlanych. Kompleksowo zaopatrzymy Twoją budowę – od fundamentów, aż po wykończenie wnętrz!

Materiały budowlane

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie zaoferować materiały budowlane w najlepszych cenach oraz z zachowaniem najwyższej jakości. Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz w zamian kompleksowe wyposażenie pod budowę Twojego domu. Dzięki nam zaoszczędzisz nie tylko czas na poszukiwania najlepszych ofert na rynku, ale przede wszystkim pieniądze.

Najszerszy wybór

W naszej ofercie znajdziesz takie materiały budowlane, jak: pokrycia dachowe, wełna skalna Rockwool, membrany dachowe, chemia budowlana Cerseit, okna skandynawskie, okna dachowe oraz wiele innych produktów. Zapewniamy zaopatrzenie inwestycji od fundamentów, przez ściany, dach, aż po okna i wykończenia wnętrz. Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Jesteśmy w kontakcie

Pozostajemy z Wami w kontakcie od momentu złożenia zamówienia, aż po procedury reklamacyjne. Na bieżąco informujemy, kiedy dokładnie materiały budowlane do Was dotrą.

Zero formalności

Oferujemy nie tylko sprzedaż materiałów budowlanych w Polsce. Zapewniamy także kompleksową obsługę ich eksportu. To dlatego wśród naszych zadowolonych Klientów znajdują się odbiorcy zarówno z Islandii, jak i Norwegii.

Zawsze na czas

Współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami, dzięki czemu zamówione materiały budowlane dotrą zawsze na czas we wskazane przez Was miejsce. Gwarantujemy terminowy załadunek oraz rozładunek.