Eksport drzwi wewnętrznych

Sprawdzeni producenci

Mieszkasz w bloku czy w domku jednorodzinnym? Z punktu widzenia zakupu drzwi wewnętrznych nie ma to większego znaczenia, ponieważ tych produktów będziesz potrzebować w każdym przypadku. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, takimi jak: POL-SKONE, Dre oraz Porta. Dzięki temu masz pewność, że zamówione u nas produkty będą najwyższej jakości i zyskujesz gwarancję wieloletniej satysfakcji z ich użytkowania.

Nowoczesne i tradycyjne rozwiązania

Nowoczesny minimalizm, wiecznie piękna klasyka czy styl skandynawski – niezależnie od tego, jak urządzasz swoje mieszkanie, u nas znajdziesz drzwi wewnętrzne pasujące do każdego wnętrza. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz dostęp do wysokiej klasy produktów, które kupisz w bardzo atrakcyjnych cenach. W pakiecie otrzymasz dodatkowo pełne wsparcie w eksporcie do dowolnego kraju na świecie, a także fachową i miłą obsługę. Nasi doradcy z chęcią podpowiedzą, jakie drzwi wybrać do Twojego mieszkania. Wystarczy, że opowiesz nam o swoich potrzebach, oczekiwaniach i pokażesz wnętrza, które Ci się podobają.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Eksport do Islandii ze SkandPol Eksport to zero formalności - skorzystaj z naszej oferty!

Eksport drzwi wewnętrznych z Polski

Budujesz dom jednorodzinny, remontujesz mieszkanie, a może jesteś wykonawcą dużej inwestycji, takiej jak np. galeria handlowa lub hala produkcyjna? Jesteśmy w stanie dostarczyć Ci niezbędnych materiałów budowlanych i wykończeniowych niezależnie od rozmiaru inwestycji. Gwarantujemy terminową wysyłkę, atrakcyjne ceny i pełne wsparcie eksportowe. Współpracując z nami, możesz w spokoju zająć się swoją pracą. My zajmiemy się negocjacją ceny, sprowadzeniem wszystkich niezbędnych produktów i wysyłką poza granice Polski. Załatwimy też wszelkie formalności celno-przewozowe.

Eksport do Islandii, Norwegii i Szwajcarii

Eksportujemy głównie do Islandii, Norwegii oraz Szwajcarii. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do tych krajów. Obsługujemy również inne lokalizacje, w tym europejskie, jak i tak egzotyczne, jak Panama. Nasz świat nie ma granic. Jeżeli chcesz, aby Twój również nie miał – skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny