Armatura łazienkowa i kuchenna

Wyposażenie domu i mieszkania

Trudno sobie wyobrazić dobrze funkcjonujący dom bez sprawnej, funkcjonalnej i estetycznej armatury w kuchni i łazience. W naszej ofercie znajduje się armatura kuchenna i łazienkowa najlepszych producentów takich jak Franke, Cersanit, Blanco, Omnires, Koło, Deante i Grohe. Naszym klientom proponujemy innowacyjne rozwiązania oraz produkty o ponadczasowym designie i najwyższej jakości. Oferowane baterie i zlewozmywaki do kuchni zapewniają domownikom najwyższy komfort, a dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji najlepszych materiałów – są trwałe i solidne. Ich niewątpliwym atutem jest również ciekawe wzornictwo. Z naszymi produktami aranżacja kuchni czy łazienki nie będzie żadnym problemem, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wśród oferowanych przez nas wyrobów są również takie wielokrotnie nagradzane przez ekspertów. Nasi klienci są zawsze pozytywnie zaskoczeni ich parametrami i funkcjonalnością. Oferowana przez nas armatura stanowi doskonałe uzupełnienie asortymentu SkandPol Eksport obejmującego również m.in. okna skandynawskie, pokrycia dachowe oraz wełnę mineralną Rockwool.

cersanit 80x80 - Armatura łazienkowa i kuchennaBlanco logo 4c 1 80x80 - Armatura łazienkowa i kuchennalogo kolo 80x80 - Armatura łazienkowa i kuchennagrohe logo 80x80 - Armatura łazienkowa i kuchenna

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

5 PROSTYCH KROKÓW

Oferta

Przedstawiamy Ci ofertę.

Zamówienie

Składasz zamówienie.

Kompletacja

Kompletujemy zamówienie.

Wysyłka

Wysyłamy zamówienie.

Odbiór

Odbierasz zamówienie.

Eksport do Islandii ze SkandPol Eksport to zero formalności - skorzystaj z naszej oferty!

Eksport armatury za granicę

Mieszkasz za granicą i właśnie tworzysz swój wymarzony dom? A może jesteś przedsiębiorcą i realizujesz dużą inwestycję budowlaną? Pomożemy Ci w tych, a także wielu innych przypadkach. Mamy doświadczenie w eksporcie armatury łazienkowej za granicę. Wiemy, jak prawidłowo zadbać o załadunek tak, aby dotarł do Ciebie w całości, a przede wszystkim – na czas.

Transport do Islandii, Norwegii i Szwajcarii

Eksportujemy głównie do Islandii, Norwegii oraz Szwajcarii. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do tych krajów. Obsługujemy również inne lokalizacje, w tym europejskie, jak i tak egzotyczne, jak Panama. Nasz świat nie ma granic. Jeżeli chcesz, aby Twój również nie miał – skontaktuj się z nami.

Przedstawiciele handlowi

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Skandpol Eksport logo

Kontakt

Adres

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Kontakt

tel. +48 698 674 647
biuro@skandpol.eu
Obowiązek Informacyjny

Zamów bezpłatną wycenę

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe


Masz projekt domu?

Załącz go nam! Dzięki temu doradzimy, jaki styl materiałów budowlanych dobrać.