Armatura łazienkowa i kuchenna

Wyposażenie domu i mieszkania

Trudno sobie wyobrazić dobrze funkcjonujący dom bez sprawnej, funkcjonalnej i estetycznej armatury w kuchni i łazience. W naszej ofercie znajduje się armatura kuchenna i łazienkowa najlepszych producentów takich jak Franke, Cersanit, Blanco, Omnires, Koło, Deante i Grohe. Naszym klientom proponujemy innowacyjne rozwiązania oraz produkty o ponadczasowym designie i najwyższej jakości. Oferowane baterie i zlewozmywaki do kuchni zapewniają domownikom najwyższy komfort, a dzięki wykorzystaniu w procesie produkcji najlepszych materiałów – są trwałe i solidne. Ich niewątpliwym atutem jest również ciekawe wzornictwo.

Z naszymi produktami aranżacja kuchni czy łazienki nie będzie żadnym problemem, a w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wśród oferowanych przez nas wyrobów są również takie wielokrotnie nagradzane przez ekspertów. Nasi klienci są zawsze pozytywnie zaskoczeni ich parametrami i funkcjonalnością. Oferowana przez nas armatura stanowi doskonałe uzupełnienie asortymentu SkandPol Eksport obejmującego również m.in. okna skandynawskie, pokrycia dachowe oraz wełnę mineralną Rockwool.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.