Tynki, farby i belki dekoracyjne

Renomowani producenci

Chcesz upiększyć swój dom? Jesteś w dobrym miejscu. W naszej ofercie znajdziesz również farby, tynki i belki dekoracyjne, które wzniosą każde wnętrze na zupełnie inny poziom estetyczny. Współpracujemy w tym zakresie z REM – dystrybutorem farb i tynków dekoracyjnych NOVACOLOR. Firma zajmuje się również produkcją belek dekoracyjnych, a także sztukaterii elewacyjnej z pianki poliuretanowej. Żyj estetycznie. Urządzaj piękne wnętrza.

Kompleksowe wsparcie w eksporcie

Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i kompleksowym wsparciem w eksporcie. Wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach. Dzięki temu masz pewność, że Twoje zamówienie przekroczy granicę bez żadnych problemów. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami, co w połączeniu z dbałością o bezpieczeństwo załadunku oraz gwarancję ubezpieczenia transportowego daje Ci pewność, że zamówienie dotrze do Ciebie na czas i we wskazane miejsce.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Meble pod projekt

Chcesz jeszcze więcej piękna w swoim domu? Zaprojektujemy dla Ciebie kuchnię, jak marzenie. Do każdego zamówienia mebli, projekt dorzucamy bezpłatnie.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

Farby i tynki dekoracyjne

Postaw na tak wyjątkowe wnętrza, jak Ty. Novacolor to włoski producent naprawdę wyjątkowych farb i tynków dekoracyjnych. Ich produkty łączą w sobie dwie mocne zalety – unikalny wygląd, przed którym klękają narody, jak i wieloletnią trwałość, dzięki której ściany są odporne na mechaniczne uszkodzenia. To wszystko sprawia, że jest to doskonały wybór dla każdego fana pięknych wnętrz.

Szeroki wybór

Novacolor to szereg produktów, które zmienią Twoje wyobrażenie o pięknych wnętrzach. W ofercie znajdziesz m.in. metaliczne farby dekoracyjne, mineralne tynki dekoracyjne, Oxidation, beton dekoracyjny, mikrocement na posadzki i ściany, farby MATmotion, a także farby wodne i emulsyjne. Co więcej, w novacolor dostępne są unikalne lodówki SMEG. To doskonały sposób na to, aby dostosować wnętrze do każdego możliwego stylu wystroju wnętrz.

Belki i deski dekoracyjne

Wolisz styl retro czy nowoczesny? Niezależnie od Twoich preferencji, zapewnimy Ci również belki i deski dekoracyjne, które wpiszą się w każdy wystrój wnętrza. Co więcej, są wykonane z pianki poliuretanowej, dzięki czemu możesz je zamontować wszędzie. Nawet na suficie podwieszanym, który z racji swojej konstrukcji nie jest przeznaczony do mocowania belek z prawdziwego drewna.

Bezpieczeństwo desek i belek dekoracyjnych

Belki oraz deski dekoracyjne produkowane są ze sztywnej pianki poliuretanowej o właściwościach samogasnących, klasa palności B-3 (wg DIN 4102) i klasa palności F (wg PN-EN 13501-1). Belki produkowane są w wersji rustykalnej (ciosane) i nowoczesnej (modern) w pięciu przekrojach o długościach 2, 3, 4m. Dodatkowym elementem zdobniczym są konsole o wymiarach dostosowanych do poszczególnych typów belek.

Farby i tynki dekoracyjne novacolor

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny