Eksport drzwi wejściowych

Sprawdzeni producenci

Czy to mieszkanie w bloku czy dom jednorodzinny, do każdej takiej nieruchomości musisz jakoś wejść. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór drzwi wejściowych uznanych i renomowanych producentów, takich jak: Veyna, KMT, Setto oraz Porta. Dzięki temu masz pewność, że zamówione u nas produkty będą najwyższej jakości i zyskujesz gwarancję wieloletniej satysfakcji z ich użytkowania.

Nowoczesne i tradycyjne rozwiązania

Niezależnie do tego, czego konkretnie szukasz, u nas to znajdziesz. Preferujesz tradycyjny styl i w takim urządzasz cały swój dom? A może wolisz nowoczesny minimalizm lub skandynawską estetykę? Jesteśmy w stanie spełnić każde z tych wymagań. Tak samo jak oczekiwania co do parametrów cieplnych czy innych parametrów, które zaspokoję Twoje potrzeby. Kontaktując się z nami zyskujesz dodatkowo pewność, że wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

1
2
3
4
5
www11 - Drzwi wejściowe
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

container 3859711 960 720 960x630 - Drzwi wejściowe

Eksport drzwi wejściowych z Polski

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorcami, jak i klientami detalicznymi. Niezależnie od Twoich potrzeb i wielkości zamówienia, wyślemy do Ciebie dokładnie to, czego potrzebujesz. Posiadamy bardzo szeroką ofertę materiałów budowlanych, które będą odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby. W gratisie dodajemy fachową i miłą obsługę, a także profesjonalne doradztwo w zakresie doboru najlepszych rozwiązań do Twojej inwestycji.

Transport do Islandii, Norwegii i Szwajcarii

Eksportujemy głównie do Islandii, Norwegii oraz Szwajcarii. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do tych krajów. Obsługujemy również inne lokalizacje, w tym europejskie, jak i tak egzotyczne, jak Panama. Nasz świat nie ma granic. Jeżeli chcesz, aby Twój również nie miał – skontaktuj się z nami.

Przedstawiciele handlowi

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

skandpol logo 300x138 - Drzwi wejściowe

Kontakt

Adres

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Kontakt

tel. +48 698 674 647
biuro@skandpol.eu
Obowiązek Informacyjny

Zamów bezpłatną wycenę

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe


Masz projekt domu?

Załącz go nam! Dzięki temu doradzimy, jaki styl materiałów budowlanych dobrać.