fbpx
1
materialy wykonczeniowe 1500x630 - Materiały wykończeniowe
1

Materiały wykończeniowe

Oferujemy najszerszy wybór materiałów wykończeniowych. Kompleksowo zaopatrzymy Twoją budowę – od fundamentów, aż po wykończenie wnętrz!

Materiały wykończeniowe

Już od wielu lat dostarczamy materiały budowlane do naszych Klientów z całego świata. W naszej ofercie znajdziesz materiały wykończeniowe, dzięki którym wykończysz swój dom, ale nigdy portfel. Produkty wyróżniają się wysoką jakością i bardzo atrakcyjną stawką. Gwarantujemy terminową dostawę, załadunek oparty o najwyższe standardy bezpieczeństwa, profesjonalne doradztwo, ubezpieczenie transportowe, a przede wszystkim wyręczymy Cię w formalnościach celnych!

Szeroki wybór

Oferujemy kompleksowy eksport materiałów wykończeniowych, takich jak: drzwi i okna, drzwi wejściowe, armaturę łazienkową, meble na zamówienie, tynki, płyty kartonowo-gipsowe oraz wiele innych produktów. Zapewniamy zaopatrzenie inwestycji od fundamentów, przez ściany, dach, aż po okna i wykończenia wnętrz. Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Jesteśmy w kontakcie

Od pierwszego kontaktu, przez zamówienie, składowanie, transport, aż po obsługę posprzedażową – pozostajemy w ciągłym kontakcie, dbając o każdy etap współpracy.

Zero formalności

Wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach związanych z transportem, eksportem i odprawą celną. To dlatego wśród naszych zadowolonych Klientów znajdują się odbiorcy zarówno ze Szwajcarii, Islandii, jak i Norwegii.

Zawsze na czas

Starannie dobieramy wszystkich przewoźników. Po to, aby mieć pewność, że eksport przebiegnie bez żadnych nieprzewidzianych sytuacji i w oparciu o nasze standardy bezpieczeństwa załadunku.

1
2
3
4
5
www11 - Materiały wykończeniowe
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły.

Eksport do Norwegii

Eksport do Norwegii świadczymy od samego początk istnienia SkandPol Eksport. Doskonale znamy procedury celne i wywozowe, dzięki czemu zyskujesz pewność terminowych dostaw.

Eksport do Islandii

Uwielbiamy Islandię, dlatego z przyjemnością wracamy tam za każdym razem. Eksport do tego kraju może odbyć się z wykorzystaniem transportu drobnicowego, dzięki czemu możesz dużo zaoszczędzić.

Eksport do Szwajcarii

Eksport do Szwajcarii z nami to czysta przyjemność – zarówno dla Ciebie, jak i dla nas. To prężnie rozwijający się kraj, do którego wysyłamy coraz więcej materiałów budowlanych.

Eksport materiałów wykończeniowych

Jesteśmy firmą handlową, w której możesz zaopatrzyć się w materiały wykończeniowe, których będziesz potrzebować do wykończenia inwestycji (ale nie portfela!) Zaoferujemy kompleksową ofertę niezależnie od tego, czy budujesz niewielki dom, czy stawiasz ogromne centrum handlowe. Znajdziesz u nas wszystko, co będzie Ci potrzebne – od tynków, przez drzwi, okna, meble, aż po armaturę łazienkową. Dbamy przy tym, aby za każdym razem dostarczyć Ci zamówienie w terminie.

Eksport za granicę bez formalności

Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności, jakie są wymagane przy eksporcie za granicę. Zamawiasz wygodnie, żyjesz wygodnie, a eksport materiałów wykończeniowych zostawiasz nam. Daj nam znać, czego dokładnie potrzebujesz, a my zorganizujemy terminowy, pewny i bezpieczny transport. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoje zamówienie dotrze do Ciebie niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie się znajdujesz.

Polskie materiały wykończeniowe

angela bailey 8KzgXVPTZn0 unsplash 1000x1500 - Materiały wykończeniowe

Czy to się opłaca?

Polskie materiały wykończeniowe są cenione na całym świecie. Nie tylko ze względu na atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim z uwagi na ich jakość. Do wiodących produktów eksportowych należy zaliczyć zdecydowanie drzwi i okna, które trafiają do wielu krajów, nawet tych oddalonych o tysiące kilometrów. Ogromną rolę w obrocie międzynarodowym artykułami budowlanymi odgrywają ułatwienia proceduralne, wynikające z umów międzynarodowych. Biorąc to wszystko pod uwagę można stwierdzić, że eksport do Islandii, Szwajcarii czy Norwegii staje się opłacalny.

Zgodnie z europejskimi normami

Decydując się na zakup polskich materiałów wykończeniowych, nie musisz martwić się o spełnianie ich norm. Zgodnie z obowiązującym prawem, każdy produkt wyprodukowany w Polsce musi spełniać europejskie kryteria jakości, aby uzyskać pozwolenie na obrót na terenie UE. Dlatego decydując się na naszą ofertę, nie musisz się o nic martwić – możesz korzystać z naszych materiałów wykończeniowych i mieć pewność, że Twój dom lub mieszkanie będzie zgodne z europejskim prawem.

Polub nas na Facebook’u – będziesz na bieżąco z promocjami! >>>

Przedstawiciele handlowi

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

skandpol logo 300x138 - Materiały wykończeniowe

Kontakt

Adres

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Kontakt

tel. +48 698 674 647
biuro@skandpol.eu
Obowiązek Informacyjny

Zamów bezpłatną wycenę

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe


Wybierz kategorie

materiałów wykończeniowych, jakich potrzebujesz


Masz projekt domu?

Załącz go nam! Dzięki temu doradzimy, jaki styl materiałów budowlanych dobrać.