1
Eksport materiałów wykończeniowych
1

Materiały wykończeniowe

Oferujemy najszerszy wybór materiałów wykończeniowych. Kompleksowo zaopatrzymy Twoją budowę – od fundamentów, aż po wykończenie wnętrz!

Materiały wykończeniowe

Już od wielu lat dostarczamy materiały budowlane do naszych Klientów z całego świata. W naszej ofercie znajdziesz materiały wykończeniowe, dzięki którym wykończysz swój dom, ale nigdy portfel. Produkty wyróżniają się wysoką jakością i bardzo atrakcyjną stawką. Gwarantujemy terminową dostawę, załadunek oparty o najwyższe standardy bezpieczeństwa, profesjonalne doradztwo, ubezpieczenie transportowe, a przede wszystkim wyręczymy Cię w formalnościach celnych!

Szeroki wybór

Oferujemy kompleksowy eksport materiałów wykończeniowych, takich jak: drzwi i okna, drzwi wejściowe, armaturę łazienkową, meble na zamówienie, tynki, płyty kartonowo-gipsowe oraz wiele innych produktów. Zapewniamy zaopatrzenie inwestycji od fundamentów, przez ściany, dach, aż po okna i wykończenia wnętrz. Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Jesteśmy w kontakcie

Od pierwszego kontaktu, przez zamówienie, składowanie, transport, aż po obsługę posprzedażową – pozostajemy w ciągłym kontakcie, dbając o każdy etap współpracy.

Zero formalności

Wyręczymy Cię we wszystkich formalnościach związanych z transportem, eksportem i odprawą celną. To dlatego wśród naszych zadowolonych Klientów znajdują się odbiorcy zarówno ze Szwajcarii, Islandii, jak i Norwegii.

Zawsze na czas

Starannie dobieramy wszystkich przewoźników. Po to, aby mieć pewność, że eksport przebiegnie bez żadnych nieprzewidzianych sytuacji i w oparciu o nasze standardy bezpieczeństwa załadunku.

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły.

Eksport do Norwegii

Eksport do Norwegii świadczymy od samego początk istnienia SkandPol Eksport. Doskonale znamy procedury celne i wywozowe, dzięki czemu zyskujesz pewność terminowych dostaw.

Eksport do Islandii

Uwielbiamy Islandię, dlatego z przyjemnością wracamy tam za każdym razem. Eksport do tego kraju może odbyć się z wykorzystaniem transportu drobnicowego, dzięki czemu możesz dużo zaoszczędzić.

Eksport do Szwajcarii

Eksport do Szwajcarii z nami to czysta przyjemność – zarówno dla Ciebie, jak i dla nas. To prężnie rozwijający się kraj, do którego wysyłamy coraz więcej materiałów budowlanych.

Eksport materiałów wykończeniowych

Jesteśmy firmą handlową, w której możesz zaopatrzyć się w materiały wykończeniowe, których będziesz potrzebować do wykończenia inwestycji (ale nie portfela!) Zaoferujemy kompleksową ofertę niezależnie od tego, czy budujesz niewielki dom, czy stawiasz ogromne centrum handlowe. Znajdziesz u nas wszystko, co będzie Ci potrzebne – od tynków, przez drzwi, okna, meble, aż po armaturę łazienkową. Dbamy przy tym, aby za każdym razem dostarczyć Ci zamówienie w terminie.

Eksport za granicę bez formalności

Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności, jakie są wymagane przy eksporcie za granicę. Zamawiasz wygodnie, żyjesz wygodnie, a eksport materiałów wykończeniowych zostawiasz nam. Daj nam znać, czego dokładnie potrzebujesz, a my zorganizujemy terminowy, pewny i bezpieczny transport. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoje zamówienie dotrze do Ciebie niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie się znajdujesz.

Polskie materiały wykończeniowe

Czy to się opłaca?

Polskie materiały wykończeniowe są cenione na całym świecie. Nie tylko ze względu na atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim z uwagi na ich jakość. Do wiodących produktów eksportowych należy zaliczyć zdecydowanie drzwi i okna, które trafiają do wielu krajów, nawet tych oddalonych o tysiące kilometrów. Ogromną rolę w obrocie międzynarodowym artykułami budowlanymi odgrywają ułatwienia proceduralne, wynikające z umów międzynarodowych. Biorąc to wszystko pod uwagę można stwierdzić, że eksport do Islandii, Szwajcarii czy Norwegii staje się opłacalny.

Zgodnie z europejskimi normami

Decydując się na zakup polskich materiałów wykończeniowych, nie musisz martwić się o spełnianie ich norm. Zgodnie z obowiązującym prawem, każdy produkt wyprodukowany w Polsce musi spełniać europejskie kryteria jakości, aby uzyskać pozwolenie na obrót na terenie UE. Dlatego decydując się na naszą ofertę, nie musisz się o nic martwić – możesz korzystać z naszych materiałów wykończeniowych i mieć pewność, że Twój dom lub mieszkanie będzie zgodne z europejskim prawem.

Polub nas na Facebook’u – będziesz na bieżąco z promocjami! >>>

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny