Eksport bram garażowych

Renomowani dostawcy

Bramy garażowe to kluczowa część architektoniczna. Posiada nie tylko cechy użytkowe, ale przede wszystkim walory estetyczne. Dlatego te produkty muszą się wyróżniać zarówno doskonałą jakością, jak i pięknym wykonaniem. Obie cechy jesteśmy w stanie zagwarantować dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami, takimi jak: KMT oraz Wiśniowski. Dzięki temu masz pewność, że zamówione u nas produkty będą najwyższej jakości i zyskujesz gwarancję wieloletniej satysfakcji z ich użytkowania.

Nowoczesne i tradycyjne rozwiązania

Nowoczesny minimalizm, wiecznie piękna klasyka czy styl skandynawski – niezależnie od tego, jak urządzasz swój dom i przestrzeń wokół niego, u nas znajdziesz bramy garażowe pasujące do każdej bryły i każdego stylu architektonicznego. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz dostęp do wysokiej klasy produktów, które kupisz w bardzo atrakcyjnych cenach. W pakiecie otrzymasz dodatkowo pełne wsparcie w eksporcie do dowolnego kraju na świecie, a także fachową i miłą obsługę. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy z chęcią doradzą Ci, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze. Wystarczy, że opowiesz nam o swoich potrzebach, oczekiwaniach i pokażesz style architektoniczne, które Cię zainspirowały. Mile wskazane pokazanie również projektu domu, abyśmy dokładnie znali wymiary, jak i wyobrażenia projektanta Twojego domu.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

1
2
3
4
5
www11 - Bramy garażowe
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

container 3859711 960 720 960x630 - Bramy garażowe

Eksport bram garażowych z Polski

Doskonale wiemy, że budowa domu jest ogromnym wyzwaniem. Chcemy Cię chociaż częściowo wyręczyć, gwarantując niezawodne usługi eksportowe polskich materiałów budowlanych i wykończeniowych od renomowanych dostawców. Opowiedz nam o swoich potrzebach, oczekiwaniach i wymaganiach, a my wybierzemy dla Ciebie najlepsze produkty do budowy domu, a dodatkowo wynegocjujemy atrakcyjne ceny. Zamów u nas bramy garażowe i nie martw się już niczym więcej – my dostarczymy je do Ciebie pod wskazany adres.

Eksport do Islandii, Norwegii i Szwajcarii

Eksportujemy głównie do Islandii, Norwegii oraz Szwajcarii. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do tych krajów. Obsługujemy również inne lokalizacje, w tym europejskie, jak i tak egzotyczne, jak Panama. Nasz świat nie ma granic. Jeżeli chcesz, aby Twój również nie miał – skontaktuj się z nami.

Przedstawiciele handlowi

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

skandpol logo 300x138 - Bramy garażowe

Kontakt

Adres

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Kontakt

tel. +48 698 674 647
biuro@skandpol.eu
Obowiązek Informacyjny

Zamów bezpłatną wycenę

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe


Masz projekt domu?

Załącz go nam! Dzięki temu doradzimy, jaki styl materiałów budowlanych dobrać.