Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiednio zabezpieczyć załadunek. Przede wszystkim po to, aby dotarł do Ciebie w całości. Zastanawiasz się jednak, co będzie w sytuacji JEŚLI jednak coś się stanie z Twoim zamówieniem? Bez obaw – posiadamy ubezpieczenie transportowe, dzięki któremu w całości odzyskasz swoje pieniądze.

Co obejmuje ubezpieczenie transportowe?

Dbamy o Wasze poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny. Zdajemy sobie również sprawę, że pomimo naszych procedur załadunkowych, coś może pójść nie tak w trakcie przewozu i niekoniecznie możemy mieć na to wpływ. Dlatego posiadamy ubezpieczenie transportowe, które obejmuje przede wszystkim przewozy wykonywane drogą lądową, morską oraz w ich kombinacjach. Obejmuje także takie produkty, jak:

  1. Materiały budowlane.
  2. Wyposażenie sanitarne.
  3. Sprzęt AGD i RTV.
  4. Oświetlenie.
  5. Materiały wykończeniowe.
  6. Stolarka otworowa.
  7. Elektronarzędzia.
  8. Części samochodowe.

Jednym słowem przedmiotem ubezpieczenia objęte są wszystkie produkty, które znajdziesz w naszej ofercie. Dzięki temu niezależnie od tego, co u nas zamówisz i jakim rodzajem transportu Ci to wyślemy – w razie jakichkolwiek szkód podczas przewozu, pokryjemy Twoje straty.

Produkt został uszkodzony – co zrobić?

Ubezpieczenie transportowe obejmuje nie tylko kompletne uszkodzenia całego przewożonego załadunku. Jego przedmiotem są również wszelkie pojedyncze produkty. Niezależnie od tego, co się stanie, obowiązkowo musisz skontaktować się z nami. Opisz dokładnie, co zostało uszkodzone, prześlij nam zdjęcia i poinformuj o wszystkich okolicznościach. Im więcej informacji nam przekażesz, tym szybciej i skuteczniej będziemy w stanie skontaktować się z ubezpieczycielem w celu zrekompensowania Ci poniesionych strat. Najlepiej, jak zrobisz to od razu – nie zwlekaj ze zgłoszeniem reklamacji do ostatniej chwili!

Ubezpieczenie transportowe w eksporcie

Chcemy, abyś miał świadomość, że niezależnie od kwoty zamówienia, nasze ubezpieczenie transportowe zawsze je obejmuje. Zależy nam na Twoim poczuciu bezpieczeństwa oraz komforcie psychicznym. Chociaż zawsze przykładamy ogromną uwagę do procedur załadunkowych i zabezpieczenia towaru, to nie na wszystkie zagrożenia mamy wpływ. Dlatego każde zamówienie objęte jest szeroką polisą, która gwarantuje rekompensatę jakichkolwiek strat, wynikających z uszkodzeń materiałów wchodzących w skład załadunku. Jeżeli masz wątpliwości lub pytania – zachęcamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością udzielimy Ci obszernych wyjaśnień.

A tak przy okazji – polub nas na Facebooku! 🙂