Ubezpieczenie transportowe – bezpieczny eksport ze SkandPol Eksport!

Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiednio zabezpieczyć załadunek. Przede wszystkim po to, aby dotarł do Ciebie w całości. Zastanawiasz się jednak, co będzie w sytuacji JEŚLI jednak coś się stanie z Twoim zamówieniem? Bez obaw – posiadamy ubezpieczenie transportowe, dzięki któremu w całości odzyskasz swoje pieniądze.

Co obejmuje ubezpieczenie transportowe?

Dbamy o Wasze poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny. Mimo naszych procedur załadunkowych, coś może pójść nie tak w trakcie przewozu. A na to nie mamy wpływu, chociaż współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami.

Dlatego posiadamy ubezpieczenie transportowe, które obejmuje przede wszystkim przewozy wykonywane drogą lądową, morską oraz w ich kombinacjach. Obejmuje także takie produkty, jak:

  1. Materiały budowlane.
  2. Wyposażenie sanitarne.
  3. Sprzęt AGD i RTV.
  4. Oświetlenie.
  5. Materiały wykończeniowe.
  6. Stolarka otworowa.
  7. Elektronarzędzia.
  8. Części samochodowe.
  9. Meble na zamówienie.

Jednym słowem przedmiotem ubezpieczenia objęte są wszystkie produkty, które znajdziesz w naszej ofercie. Dzięki temu niezależnie od tego, co u nas zamówisz i jakim rodzajem transportu Ci to wyślemy, w razie jakichkolwiek szkód podczas przewozu, pokryjemy Twoje straty.

Produkt został uszkodzony – co zrobić?

Ubezpieczenie transportowe obejmuje nie tylko kompletne uszkodzenia całego przewożonego załadunku. Jego przedmiotem są również wszelkie pojedyncze produkty.

Niezależnie od tego, co się stanie, obowiązkowo musisz skontaktować się z nami. Opisz dokładnie, co zostało uszkodzone, prześlij nam zdjęcia i poinformuj o wszystkich okolicznościach.

Im więcej informacji nam przekażesz, tym szybciej i skuteczniej będziemy w stanie skontaktować się z ubezpieczycielem w celu zrekompensowania Ci poniesionych strat. Najlepiej, jak zrobisz to od razu – nie zwlekaj ze zgłoszeniem reklamacji do ostatniej chwili!

Ubezpieczenie transportowe w eksporcie

Chcemy, abyś miał świadomość, że niezależnie od kwoty zamówienia, nasze ubezpieczenie transportowe zawsze je obejmuje. Zależy nam na Twoim poczuciu bezpieczeństwa oraz komforcie psychicznym.

Chociaż zawsze przykładamy ogromną uwagę do procedur załadunkowych i zabezpieczenia towaru, to nie na wszystkie zagrożenia mamy wpływ. Dlatego każde zamówienie objęte jest szeroką polisą, która gwarantuje rekompensatę jakichkolwiek strat, wynikających z uszkodzeń materiałów wchodzących w skład załadunku.

Jeżeli masz wątpliwości lub pytania – zachęcamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością udzielimy Ci obszernych wyjaśnień.

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny