Eksport papy i gontu papowego

Idealne wykończenie dachów i ścian użytkowych

Stawiasz drewutnię lub inny budynek użytkowy? Zainwestuj w estetyczne wykończenia dachu lub elewacji, które wyróżniają się atrakcyjną ceną! Gonty papowe idealnie imitują wygląd dachówki ceramicznej, dzięki czemu wszystkie obiekty użytkowe zyskają na wyglądzie, a co za tym idzie – będą pięknym uzupełnieniem przestrzeni wokół domu.

Papa dachowa jako izolacja dachu

Zależy Ci na wysokiej izolacji dachu? Postaw na papę dachową! To bardzo prosty sposób na to, aby Twój dach wyróżniał się wysoką izolacją przeciwwilgociową. Dzięki temu Twój dom będzie zawsze suchy, co w prosty sposób uchroni Cię przed nadmierną wilgocią w domu. Znajdziesz u nas bardzo szeroki wybór pap bitumicznych, tj. papy wierzchniego krycia, papy podkładowe, papy oksydowane, papy tradycyjne i wiele innych. Wszystko od zaufanych dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

Gwarantujemy ubezpieczenie transportowe

1
2
3
4
5
www11 - Papy i gonty papowe
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Przedstawiciele handlowi

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

skandpol logo 300x138 - Papy i gonty papowe

Kontakt

Adres

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Kontakt

tel. +48 698 674 647
biuro@skandpol.eu
Obowiązek Informacyjny

Zamów bezpłatną wycenę

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe


Masz projekt domu?

Załącz go nam! Dzięki temu doradzimy, jaki styl materiałów budowlanych dobrać.