Eksport papy i gontu papowego

Idealne wykończenie dachów i ścian użytkowych

Stawiasz drewutnię lub inny budynek użytkowy? Zainwestuj w estetyczne wykończenia dachu lub elewacji, które wyróżniają się atrakcyjną ceną! Gonty papowe idealnie imitują wygląd dachówki ceramicznej, dzięki czemu wszystkie obiekty użytkowe zyskają na wyglądzie, a co za tym idzie – będą pięknym uzupełnieniem przestrzeni wokół domu.

Papa dachowa jako izolacja dachu

Zależy Ci na wysokiej izolacji dachu? Postaw na papę dachową! To bardzo prosty sposób na to, aby Twój dach wyróżniał się wysoką izolacją przeciwwilgociową. Dzięki temu Twój dom będzie zawsze suchy, co w prosty sposób uchroni Cię przed nadmierną wilgocią w domu. Znajdziesz u nas bardzo szeroki wybór pap bitumicznych, tj. papy wierzchniego krycia, papy podkładowe, papy oksydowane, papy tradycyjne i wiele innych. Wszystko od zaufanych dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

Gwarantujemy ubezpieczenie transportowe