1
Deski elewacyjne CEDRAL to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz sobie czasu na czyszczenie i konserwację elewacji.
1

Deski elewacyjne CEDRAL

Unikalne rozwiązania dla wymagających użytkowników

Deski elewacyjne CEDRAL

Certyfikowany polski dystrybutor

Jesteśmy certyfikowanym dystrybutorem wyjątkowych desek włóknocementowych CEDRAL, z których wykonasz unikalną elewację. Produkt łączy w sobie wygląd naturalnego drewna z wygodą użytkowania. Poznaj korzyści, jakie uzyskasz decydując się na wykonanie fasady Twojego domu z desek CEDRAL.

Piękno naturalnego drewna

Tworząc swoje deski elewacyjne, CEDRAL postawił na piękno naturalnego drewna. Elewacja wykonana z tych materiałów w niczym nie będzie odbiegała od klasycznych górskich domków, oferując przede wszystkim naturalny wygląd fasady. Struktura deski włóknocementowej imituje naturalną fakturę naturalnego produktu. Dodatkowo masz możliwość, by wybrać najbardziej odpowiadający Ci kolor, rozkład i grubość słojów, a nawet sposób łączenia.

Nie musisz konserwować

Wykonanie fasady z tych produktów to nie tylko piękny wygląd. To przede wszystkim wygoda użytkowania. W odróżnieniu od naturalnych materiałów, deski elewacyjne CEDRAL nie wymagają konserwacji. Surowiec, z jakiego je wykonano, nie porasta mchem, zaś gdy już ulegnie zabrudzeniu – wystarczy spłukać wodą z myjki ciśnieniowej. Dzięki temu czynności pielęgnacyjne staną się przyjemnością!

Wybierz swój styl

Kupując produkty CEDRAL masz do wyboru szeroką paletę kolorów. Możesz postawić na skandynawskie odcienie bieli i szarości, a także pójść w naturalne barwy deski elewacyjnej. Opcje konfiguracji obejmują również wybór pożądanej struktury słojów, a równie dobrze możesz całkowicie z nich zrezygnować, stawiając na jednolity wygląd całej elewacji. Dzięki tym rozwiązaniom możesz spersonalizować wygląd Twojego domu zarówno w tradycyjny sposób, jak i nadając mu nowoczesnego i minimalistycznego charakteru.

Deska CEDRAL – montaż

Styl to nie tylko kolor oraz struktura materiału. To również możliwość wyboru montażu desek elewacyjnych. CEDRAL oferuje dwie opcje: Lap Wood, czyli tzw. “na zakładkę” oraz Click Wood, dzięki czemu deski elewacyjne utworzą całkowicie płaską powierzchnię. Tradycyjnie wyglądająca fasada czy nowoczesność i minimalizm? Tylko od Ciebie zależy, na jakie rozwiązanie się zdecydujesz! Skontaktuj się z nami!

klasyczna deska elewacyjna + malowanie + farba

lub CEDRAL i spokój na lata

A Ty co wybierzesz?

CEDRAL cennik

Jaka jest cena deski elewacyjnej CEDRAL? Zależy od sposobu montażu i wzoru. CEDRAL cennik jest następujący:

CEDRAL Lap Wood

72 zł – 94 zł / sztuka

CEDRAL Lap Smooth

72 zł / sztuka

CEDRAL Click Wood

98 zł / sztuka

CEDRAL Click Smooth

98 zł / sztuka

CEDRAL montaż system Lap Wood

Mocowanie Lap Wood nadaje tradycyjnego wyglądu elewacjom, które wykonałeś z desek elewacyjnych CEDRAL

CEDRAL montaż system Click Wood

Deski elewacyjne CEDRAL Click Wood to idealnie płaska powierzchnia, zgodna z duchem minimalizmu i modernizmu

Deski elewacyjne CEDRAL to piękno wygoda wyjątkowy wygląd

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny