Sprzedaż i eksport chemii budowlanej

Produkty Weber, Mapei oraz Ceresit

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że odpowiedni dobór chemii budowlanej dla budowanego obiektu ma zasadnicze znaczenie. Bazując na doświadczeniu naszym i naszych klientów z czystym sumieniem możemy polecić przede wszystkim trzy marki doskonale znane na rynkach europejskich, które widnieją na liście oferowanych przez nas materiałów budowlanych. Mamy tu na myśli chemię budowlaną Weber, Mapei, Atlas oraz Kreisel. W naszej ofercie można znaleźć pełny asortyment tych producentów. Od samego początku działalności zajmujemy się eksportem chemii budowlanej. Polegamy na markach Weber, Atlas, Kreisel i Mapei, które dzięki jakości swoich wyrobów zbudowały stabilną pozycję na rynku.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny