Ekologiczne kominki do domu – nowość w ofercie

Ekologiczny kominek do domu opalany drewnem – czyto  brzmi jak marzenie? Decydując się na współpracę z nami, to marzenie staje się realne i na wyciągnięcie ręki. Znajdziesz u nas ekologiczne piece wolnostojące oraz wkłady kominkowe, które dzięki innowacyjnej technologii osiągają niespotykaną dotąd wydajność grzewczą. Emitują przy tym znacznie mniej CO2 oraz pyłu do środowiska.

Jak działają ekologiczne kominki do domu?

Te wszystkie korzyści osiągniesz decydując się na zakup ekologicznego kominka do domu marki XEOOS, którego jesteśmy oficjalnym dystrybutorem. Zastosowano w nich innowacyjną technikę grzewczą, której cechą charakterystyczną jest dopalanie w dolnej komorze piecyka gazów drzewnych w temperaturze 1000-11000 stopni Celsjusza. Zasada działania jest prosta – każdy kominek wyposażony jest w dwie komory spalania, w których ciągle żarzy się ogień. Pierwszy etap spalania zachodzi w górnej komorze, z której pozostały żar spada do dolnej komory, gdzie jest dodatkowo dopalany. W efekcie z żaru pozostają niewielkie drobinki popiołu. Jest to doskonały sposób na uzyskanie dodatkowej energii cieplnej, przy jednocześnie mniejsze emisji zanieczyszczeń do atmosfery.

Jakie korzyści wiążą się z kominkami XEOOS?

Dzięki zastosowaniu tej techniki spalania w kominkach ekologicznych do domu XEOOS, udało się znacząco podnieść ich parametry:

  • kominki wyróżniają się 90-procentową sprawnością grzewczą;
  • proces spalania generuje 40% mniej popiołu;
  • eksploatacja kominków pochłania 40% mniej opału;
  • emisja spalin do atmosfery jest znacznie niższa;
  • wartość emisji pozostaje niska przy niskim obciążeniu piecyka.

Czy warto kupić ekologiczne kominki do domu?

Wyżej opisane korzyści to jedynie parametry produktu. Pytanie zasadnicze brzmi, co Ty zyskasz decydując się na ich zakup? Na pierwszy plan wysuwają się wszelkie kwestie związane z wygodą użytkowania. Od momentu zainstalowania piecyka, będziesz miał więcej czasu na inne aktywności, niż utrzymywanie ciepła w domu. Jak to możliwe? Po prostu – nie będziesz musiał tak często dokładać drewna do pieca. Z tym wiąże się jeszcze jedna korzyść, a mianowicie oszczędność. W sezonie grzewczym będziesz potrzebować znacznie mniej opału, niż dotychczas, a co za tym idzie będziesz go kupować w znacznie mniejszych ilościach. Zyskasz też oszczędność miejsca, ponieważ Twoja drewutnia od tego momentu będzie mogła być znacznie mniejsza.

Zasada trzech oszczędności

Oszczędność czasu

Bo nie musisz tak często dokładać do pieca.

Oszczędność pieniędzy

Bo będziesz kupować mniej opału.

Oszczędność miejsca

Bo Twoja drewutnia będzie znacznie mniejsza.

Ekologiczne kominki do domu – bądź eko

Kupując ekologiczne kominki do domu, wykazujesz się troską o środowisko naturalne. Przy czym jest to rozwiązanie, dzięki któremu możesz jednocześnie dbać o naturę, jak i cieszyć się trzaskającym ogniem w kominku. Twój salon zmieni się w miejsce, w którym z chęcią spędzisz każdy wolny wieczór, podczas którego będziesz popijać swoją ulubioną herbatę i spędzisz czas w rodzinnym gronie. Do tych wszystkich korzyści należy doliczyć jeszcze fakt, że produkty XEOOS są po prostu estetycznie wykonane. Ich minimalistyczna forma doskonale wpisze się w każdą przestrzeń i to niezależnie od stylu, jaki dominuje w aranżacji wnętrza.

Zamów ekologiczne kominki w 5 prostych krokach

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Znajdź swój kominek

XEOOS Natur/Basic x5 i x8

XEOOS Classic x8

XEOOS EcoGreen x8

XEOOS Harmony

XEOOS Magna x8

XEOOS Matten x8

XEOOS Pur x5 i x8

XEOOS Aqua x8

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny