Eksport okien

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych i to niezależnie od ich skali. Zapewniamy całościowe zaopatrzenie zarówno na budowę pojedynczych domków jednorodzinnych, jak i dużych galerii handlowych. Nie uznajemy żadnych granic, jesteśmy w stanie zapewnić eksport do każdego miejsca na świecie.

Sprzedaż i eksport okien

W ofercie posiadamy też okna PCV, aluminiowe oraz drewniane. Współpracujemy z cenionymi na rynku polskim producentami. Wszystkie okna (w tym także okna PCV) dostępne są w różnych wariantach otwierania: do wewnątrz, na zewnątrz, nieotwierane (fastkarm), a także uchylno-obrotowe (topsving), które znane są jako okna skandynawskie.

Okna skandynawskie

Okna skandynawskie cieszą się ogromną popularnością w Norwegii oraz Islandii. Uwagę zwraca ich elegancki wygląd, ponieważ wykonane są z najwyższej jakości drewna odpornego na zmienne warunki pogodowe. Okna skandynawskie świetnie sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Jednocześnie ze względu na swoją konstrukcję chronią przed wiatrem, ponieważ ich konstrukcja sprawia, że przy mocnych podmuchach skrzydło okienne wciskane jest we framugę i nie tworzą się przy tym szczeliny powodujące „mostki termiczne”.

Okna na zamówienie

Prowadzimy nie tylko sprzedaż i eksport okien skandynawskich, podejmujemy się przy tym bardziej skomplikowanych i wymagających zleceń okna historyczne, odtworzone na podstawie dostarczonych oryginalnych.

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.