Eksport płyt izolacyjnych

Ekologiczne i trwałe

Zależy Ci na ekologii? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Znajdziesz u nas płyty izolacyjne od Steico, które zostały wykonane z myślą o przyszłych pokoleniach. Wyróżniają się przy tym doskonałą trwałością i spełniają najwyższe parametry, które obowiązują w wielu europejskich krajach. Zbuduj swój dom, mając na względzie dbałość o ekologię. Z nami to możliwe.

Kompleksowe wsparcie eksportowe

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz zarówno wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, jak i kompleksowe wsparcie eksportowe. Zrobimy wszystko za Ciebie – zorganizujemy pewny transport, dopniemy wszystkie formalności celne, a w pakiecie dorzucimy ubezpieczenie transportowe. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opowiesz o swoich potrzebach. Nasi wyspecjalizowani doradcy podpowiedzą Ci, jakich dokładnie produktów będziesz potrzebować do swojej inwestycji.

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

Steico universal black

bitumowana płyta izolacyjna na konstrukcje ścienne

Steico install

termoizolacja przestrzeni instalacyjnej

Steico isorel

Płyta izolacyjna z włókna drzewnego o wszechstronnym zastosowaniu

Steico duo

uniwersalna płyta do zastosowań dachowych i ściennych

Steico floor

system do izolacji podłóg drewnianych

Steico underfloor

podkład pod panele i podłogi pływające

Ile kosztuje STEICO?

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny