Ciepłe, unikalne, kompozytowe. Drzwi Vikking

Poznaj drzwi, które spełniają wszystkie potrzeby

Albo piękne albo unikalne albo ciepłe? Dzięki kompozytowym drzwiom zewnętrznym nie musisz już więcej wybierać. Produkty łączą wszystkie cechy, których potrzebujesz w swoim domu lub mieszkaniu. Dodatkowo spełniają wszystkie parametry w budownictwie, obowiązujące na terenie Unii Europejskiej. Drzwi kompozytowe Vikking to idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie połączenie piękna z niezwykłą funkcjonalnością.

Czym są zewnętrzne drzwi kompozytowe?

Do produkcji drzwi w naszej ofercie używanych jest kilka różnych, zmieszanych ze sobą materiałów. Wszystko po to, aby osiągnąć jeden efekt – Twój zachwyt. Unikalne piękno, szeroka gama kolorów i wykończenia w połączeniu z bardzo dobrym parametrami przenikania ciepła sprawia, że to doskonały wybór dla najbardziej wymagających osób.

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

Klasyczne, nowoczesne czy vintage?

Nasze oferta to wachlarz unikalnego wzornictwa. Wolisz drzwi klasyczne czy nowoczesne? Może vintage? Albo jeszcze inny model? U nas znajdziesz coś dla siebie z całą pewnością. Do wyboru masz ponad 120 modeli, co sprawia, że dobierzesz skrzydło idealnie pasujące do bryły Twojego domu i podkreślą Twój charakter.

Kompleksowa oferta

Poza drzwiami, zapewniamy również okucia od renomowanych producentów. Są to zarówno systemowe rozwiązania do drzwi kompozytowych, jak i pasujące do nich produkty od zewnętrznych dostawców. Dodatkowo zapewnimy Ci wsparcie w eksporcie, wyręczymy w formalnościach celnych i dostarczymy Twoje zamówienie pod wskazany adres. Sprawdź naszą ofertę, zapewniamy 100% satysfakcji.

Drzwi kompozytowe to:

Szeroki wybór

ponad 120 modeli

Przenikanie ciepła

już od 0,49 W/m2K

Antywłamaniowe

dzięki wielopunktowym zamkom listwowy

Zobacz więcej w katalogu

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny