Eksport płytek podłogowych i ściennych

Renomowani dostawcy

Płytki podłogowe i ścienne powinny służyć przez wiele lat. Dlatego bardzo ważną kwestią jest ich odporność na ścieranie. Dodatkowo inne płytki należy kłaść w łazience, inne na taras, a jeszcze inne na ścianę. Niezależnie od rodzaju płytek, jakich potrzebujesz, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Wszystko za sprawą współpracy wyłącznie z renomowanymi dostawcami, takimi jak: Tubądzin, Opoczno, Atlas Concorde, a także Equipe. 

Kompleksowy eksport za granicę

Prowadzimy nie tylko sprzedaż płytek, ale również ich kompleksowy eksport za granicę. Zapewniamy również bezpłatne magazynowanie towarów na czas kompletowania zamówienia. Wyręczymy Cię w formalnościach związanymi z odprawą celną, bezpiecznie załadujemy produkty do kontenera, a także załatwimy najlepszego przewoźnika. Dodatkowo każdy transport objęty jest ubezpieczeniem – tak na wszelki wypadek.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.