Eksport instalacji fotowoltaicznych

Czysta energia prosto z natury

Lubisz niezależność? Inwestycja w zieloną energię to dla Ciebie idealne rozwiązanie. Fotowoltaika to instalacje, których zadaniem jest produkcja prądu z promieniowania słonecznego. Jest to ogromne i powszechne źródło energii, które warto wykorzystać do własnych celów. Łącząc fotowoltaikę z np. pompami ciepła, zyskujesz podwójną korzyść: bezpłatny prąd i bezpłatne źródło ciepła.

Wszystko, czego potrzebujesz

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz w pełni profesjonalne doradztwo techniczne. Podpowiemy, jakie komponenty powinny znaleźć się w pełni funkcjonalnej instalacji fotowoltaicznej. Pomożemy obliczyć potrzebną moc i podpowiemy, na jakie produkty warto się zdecydować. A do tego wyślemy to wszystko za granicę, zapewniając pewny i bezpieczny eksport.

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

Czego potrzebujesz?

Panele (moduły) fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne są sercem instalacji. Zapewniamy moduły krystaliczne, jak i moduły cienkowarstwowe.

System montażowy

Wkręty i elementy nośne, izolacje, elementy pozycjonujące i trzymające panele, czyli aluminiowe listwy oraz klemy.

Falowniki (inwertery)

Inwertery przekształcają prąd stały w prąd zmienny, abyś mógł go wykorzystać do zasilania urządzeń w swoim budynku.

Liczniki dwukierunkowe

Liczniki dwukierunkowe umożliwiają operatorowi sieci pomiar prądu, który dostarczyłeś do sieci, jak i prądu, który pobrałeś.

Systemy monitoringu

Dzięki monitoringowi można uzyskać informacje o mocy z jaką instalacja pracuje albo pracowała (dobre systemy gromadzą dane przez 25 lat).

Fachowe doradztwo techniczne

Podpowiemy, jaką moc modułów powinieneś mieć w swoim gospodarstwie i jak dobrać pozostałe komponenty instalacji.