Eksport instalacji fotowoltaicznych

Czysta energia prosto z natury

Lubisz niezależność? Inwestycja w zieloną energię to dla Ciebie idealne rozwiązanie. Fotowoltaika to instalacje, których zadaniem jest produkcja prądu z promieniowania słonecznego. Jest to ogromne i powszechne źródło energii, które warto wykorzystać do własnych celów. Łącząc fotowoltaikę z np. pompami ciepła, zyskujesz podwójną korzyść: bezpłatny prąd i bezpłatne źródło ciepła.

Wszystko, czego potrzebujesz

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz w pełni profesjonalne doradztwo techniczne. Podpowiemy, jakie komponenty powinny znaleźć się w pełni funkcjonalnej instalacji fotowoltaicznej. Pomożemy obliczyć potrzebną moc i podpowiemy, na jakie produkty warto się zdecydować. A do tego wyślemy to wszystko za granicę, zapewniając pewny i bezpieczny eksport.

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

Czego potrzebujesz?

Panele (moduły) fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne są sercem instalacji. Zapewniamy moduły krystaliczne, jak i moduły cienkowarstwowe.

System montażowy

Wkręty i elementy nośne, izolacje, elementy pozycjonujące i trzymające panele, czyli aluminiowe listwy oraz klemy.

Falowniki (inwertery)

Inwertery przekształcają prąd stały w prąd zmienny, abyś mógł go wykorzystać do zasilania urządzeń w swoim budynku.

Liczniki dwukierunkowe

Liczniki dwukierunkowe umożliwiają operatorowi sieci pomiar prądu, który dostarczyłeś do sieci, jak i prądu, który pobrałeś.

Systemy monitoringu

Dzięki monitoringowi można uzyskać informacje o mocy z jaką instalacja pracuje albo pracowała (dobre systemy gromadzą dane przez 25 lat).

Fachowe doradztwo techniczne

Podpowiemy, jaką moc modułów powinieneś mieć w swoim gospodarstwie i jak dobrać pozostałe komponenty instalacji.

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny