Produkty z kamienia naturalnego i konglomeratu

Kamienie nigdy nie wychodzą z mody

W ramach prowadzonej przez nas sprzedaży materiałów budowlanych i wykończeniowych oferujemy również najwyższej jakości produkty z kamienia naturalnego i konglomeratu. Mogą być one doskonałym pomysłem na urozmaicenie aranżacji wnętrz i elewacji. Kamień jest odporny na uszkodzenia i na długie lata zachowuje swoje ponadczasowe piękno. Wyróżnia go również trwałość i elegancja. Kamienie wykorzystywane są chętnie jako materiały wykończeniowe np. na ścianach czy kominkach, wykłada się również nimi posadzki oraz ściany. Jeśli chodzi o tereny wokół budynków, kamienie cieszą się niesłabnącą popularnością przy aranżacji parkingów, podjazdów, ścieżek ogrodowych, murków czy oczek wodnych. Wszędzie, gdzie się pojawią, przynoszą ze sobą niewymuszoną estetykę i oryginalny wygląd. Jeśli nie mają jeszcze Państwo pomysłu na twórcze wykorzystanie kamienia lub konglomeratu, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Zapewniamy wszechstronne i profesjonalne doradztwo w tym zakresie.

 

Meble pod projekt

Chcesz jeszcze więcej piękna w swoim domu? Zaprojektujemy dla Ciebie kuchnię, jak marzenie. Do każdego zamówienia mebli, projekt dorzucamy bezpłatnie.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

Zapewniamy meble pod wymiar + projekt gratis

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny