Sprzedaż i eksport materiałów budowlanych w każde miejsce

Działamy w kraju i za granicą

Zapytaj o szczegóły naszej oferty sprzedaży materiałów budowlanych. Skontaktuj się z nami i otrzymaj szczegółowe informacje na temat procedur celnych czy porozmawiać z przedstawicielem SkandPol Eksport na temat doboru materiałów do budowanego obiektu. U nas zamówisz każdy towar z zakresu szeroko rozumianej kategorii materiałów budowlanych i wykończeniowych. Dysponujemy rozbudowaną bazą zaufanych wykonawców, których marka i renoma jest doskonale znana tak w Polsce, jak i w Europie. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, a odpowiedzi udzielamy zawsze jak najszybciej. Każde zapytanie jest priorytetem.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

Piotr Georgiev

trade@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny

Poznaj nas lepiej

Piotr Georgiev

„Aut viam inveniam aut faciam”, czyli znajdę drogę lub sam ją sobie utoruję. Słowo „problem” zamieniam na „wyzwanie” i tak też podchodzę do realizacji każdego projektu. Gdy tylko zajmę się Twoim zamówieniem możesz mieć pewność, że zrobię wszystko, aby skompletować je w całości w jak najatrakcyjniejszych cenach.

Moja specjalizacja to produkty z drewna oraz panele FIBO.

Victoria Zwolińska

Nazywam się Wiktoria, zajmuję się projektowaniem wszelkich rodzajów mebli, ale najbardziej lubię urządzać łazienki. Pomogę Ci z wyborem materiałów wykończeniowych i AGD oraz aranżacją pomieszczenia. W wolnej chwili uwielbiam aktywne spacery z psem, interesuję się lingwistyką, rozmawiam w trzech językach obcych.

Moja specjalizacja to projekty mebli na zamówienie i materiały wykończeniowe.

Paweł Bianga

Od wielu lat jestem związany z branżą stolarki otworowej. Specjalizuję się w wycenie okien, drzwi i bram garażowych, ale uwielbiam nowe wyzwania i sukcesywnie dążę do ich realizacji. Prywatnie szczęśliwy Mąż i dumny Ojciec, dla którego Rodzina jest najcenniejsza.

W wolnym czasie buduję, konstruuję i cieszę się z uroków życia podczas aktywnego wypoczynku w górach czy rowerowych wyprawach. Moje ulubione motto głosi, że „ogranicza nas tylko wyobraźnia”