Sprzedaż i eksport materiałów budowlanych w każde miejsce

Działamy w kraju i za granicą

Zapytaj o szczegóły naszej oferty sprzedaży materiałów budowlanych. Skontaktuj się z nami i otrzymaj szczegółowe informacje na temat procedur celnych czy porozmawiać z przedstawicielem SkandPol Eksport na temat doboru materiałów do budowanego obiektu. U nas zamówisz każdy towar z zakresu szeroko rozumianej kategorii materiałów budowlanych i wykończeniowych. Dysponujemy rozbudowaną bazą zaufanych wykonawców, których marka i renoma jest doskonale znana tak w Polsce, jak i w Europie. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, a odpowiedzi udzielamy zawsze jak najszybciej. Każde zapytanie jest priorytetem.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny

Poznaj nas lepiej

Victoria Zwolińska

Zajmuję się projektowaniem wszelkich rodzajów mebli, ale najbardziej lubię urządzać łazienki. Pomogę Ci z wyborem materiałów wykończeniowych i AGD oraz aranżacją pomieszczenia. W wolnej chwili uwielbiam aktywne spacery z psem, interesuję się lingwistyką, rozmawiam w trzech językach obcych.

Moja specjalizacja to projekty mebli na zamówienie i materiały wykończeniowe.

Paweł Bianga

Od wielu lat jestem związany z branżą stolarki otworowej. Specjalizuję się w wycenie okien, drzwi i bram garażowych, ale uwielbiam nowe wyzwania i sukcesywnie dążę do ich realizacji. Prywatnie szczęśliwy Mąż i dumny Ojciec, dla którego Rodzina jest najcenniejsza.

W wolnym czasie buduję i konstruuję. Cieszę się z uroków życia, szczególnie podczas aktywnego wypoczynku w górach czy rowerowych wyprawach. Moje ulubione motto głosi, że „ogranicza nas tylko wyobraźnia”

Kamila Czoska-Brechelke i Patrycjusz Brechelke

Pomysł na SkandPol Eksport powstał 9 lat temu. Zależało nam na tym, aby stworzyć firmę, która będzie zajmować się spełnianiem marzeń. Firmę, która dostarczy zagranicznym klientom najwyższej jakości materiałów budowlanych w polskich cenach.

I to wszystko z pełnym wsparciem technicznym. Zajmie się dodatkowo całą logistyką i formalnościami celnymi. Tak, aby klient mógł po prostu zamówić i… czekać na dostawę.

Tak było 9 lat temu. Dzisiaj możemy powiedzieć – udało się. Wypracowaliśmy naprawdę szeroką ofertę, którą nieustannie poszerzamy. Szukam nowych rozwiązań rynkowych tak, aby dawać możliwość spełniania coraz śmielszych marzeń naszych klientów.

Skandpol Eksport jest naszą dumą i ogromnie się cieszymy, że każdego dnia widać nas i słychać o nas w wielu miejscach na świecie. Możesz się z nami skontaktować w każdej sprawie. Jesteśmy otwarci oraz służymy naszym doświadczeniem w wielu dziedzinach.

SkandPol Eksport. Jakie Twoje marzenie możemy spełnić?