Sprzedaż i eksport materiałów budowlanych w każde miejsce

Działamy w kraju i za granicą

Zapytaj o szczegóły naszej oferty sprzedaży materiałów budowlanych. Skontaktuj się z nami i otrzymaj szczegółowe informacje na temat procedur celnych czy porozmawiać z przedstawicielem SkandPol Eksport na temat doboru materiałów do budowanego obiektu. U nas zamówisz każdy towar z zakresu szeroko rozumianej kategorii materiałów budowlanych i wykończeniowych. Dysponujemy rozbudowaną bazą zaufanych wykonawców, których marka i renoma jest doskonale znana tak w Polsce, jak i w Europie. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, a odpowiedzi udzielamy zawsze jak najszybciej. Każde zapytanie jest priorytetem.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny

Poznaj nas lepiej

Piotr Georgiev

„Aut viam inveniam aut faciam”, czyli znajdę drogę lub sam ją sobie utoruję. Słowo „problem” zamieniam na „wyzwanie” i tak też podchodzę do realizacji każdego projektu. Gdy tylko zajmę się Twoim zamówieniem możesz mieć pewność, że zrobię wszystko, aby skompletować je w całości w jak najatrakcyjniejszych cenach.

Moja specjalizacja to produkty z drewna oraz panele FIBO.

Jacek Nosek

Posiadam szeroką wiedzę z zakresu materiałów elektrotechnicznych, oświetlenia, odnawialnych źródeł energii, hydrauliki oraz materiałów budowlanych.

Chętnie doradzę w sprawach technicznych i dobiorę najlepsze rozwiązanie.

Kocham muzykę, szybkie motocykle, sporty ekstremalne, gadżety i dobre whisky 🙂

Moja specjalizacja to materiały elektrotechniczne, oświetlenia, odnawialne źródła energii, hydraulika oraz szeroko rozumiane materiały budowlane.

Victoria Zwolińska

Nazywam się Wiktoria, zajmuję się projektowaniem wszelkich rodzajów mebli, ale najbardziej lubię urządzać łazienki. Pomogę Ci z wyborem materiałów wykończeniowych i AGD oraz aranżacją pomieszczenia. W wolnej chwili uwielbiam aktywne spacery z psem, interesuję się lingwistyką, rozmawiam w trzech językach obcych.

Moja specjalizacja to projekty mebli na zamówienie i materiały wykończeniowe.

Paweł Bianga

Od wielu lat jestem związany z branżą stolarki otworowej. Specjalizuję się w wycenie okien, drzwi i bram garażowych, ale uwielbiam nowe wyzwania i sukcesywnie dążę do ich realizacji. Prywatnie szczęśliwy Mąż i dumny Ojciec, dla którego Rodzina jest najcenniejsza.

W wolnym czasie buduję, konstruuję i cieszę się z uroków życia podczas aktywnego wypoczynku w górach czy rowerowych wyprawach. Moje ulubione motto głosi, że „ogranicza nas tylko wyobraźnia”