Eksport elewacji za granicę

Materiały od cenionych producentów

Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami materiałów budowlanych, dzięki którym stworzysz piękne elewacje. Posiadamy bardzo szeroką ofertę i gwarantujemy, że u nas znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Oferujemy dodatkowo kompleksowe wsparcie w eksporcie do dowolnego miejsca na Ziemi, zapewniając przy tym ubezpieczenie transportowe, dobór najbardziej odpowiednich przewoźników, a także wyręczenie w formalnościach celno-przewozowych.

Deski elewacyjne CEDRAL

Jesteśmy dystrybutorem desek elewacyjnych CEDRAL. W naszej ofercie zarówno sama deska włóknocementowa oraz wszelkie akcesoria potrzebne do wykończenia elewacji. Zamów produkty CEDRAL i ciesz się wygodą z użytkowania. Chociaż te deski do złudzenia przypominają naturalne drewno, to pozbawione są ich wad – nie wymagają konserwacji, a także są bardzo łatwe w czyszczeniu. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak wiele korzyści otrzymasz po zakupie produktów CEDRALa.

Elewacje drewniane

Mimo wszystko wolisz otaczać się wyłącznie naturalnymi produktami? Nie ma problemu. Oferujemy również kompleksowe rozwiązania, dzięki którym stworzysz w pełni naturalne i piękne elewacje z drewnianych desek. Doradzimy również, jak należy je konserwować i co robić, aby utrzymać je w doskonałym stanie przez długie lata. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, zyskujesz więc pewność, że dostarczone materiały elewacyjne będą spełniać najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Ocieplenia

Proponujemy także kompletne systemy fasadowe na bazie styropianu lub wełny skalnej Rockwool. Ofertę uzupełniają dedykowane kleje, tynki oraz wszystkie wymagane akcesoria. W firmie Skandpol Eksport można zaopatrzyć się nie tylko w produkty wspomnianej firmy Rockwool. Dostępny jest u nas ogromny wybór styropianu. Proponujemy produkty najbardziej rozpoznawalnych marek takich jak Termoorganika, Swisspor czy Yetico. Wszystkie z nich dostępne są różnych wariantach izolacyjności cieplnej oraz grubości. Jesteśmy również w stanie zapewnić eksport tych materiałów budowlanych.

Eksport chemii budowlanej

Do tego dochodzi jeszcze konieczność użycia odpowiedniej chemii budowlanej. Taką dostarcza znana wszystkim marka Weber, posiadająca w swojej ofercie różnego rodzaju kleje i tynki. Eksport do Norwegii oraz Islandii wspomnianych produktów nie stanowi dla nas żadnego problemu. Nasi klienci doskonale zdają sobie sprawę z tego, że elewacja wykonana prawidłowo z wykorzystaniem najlepszych materiałów ma nie tylko wyglądać estetycznie, ale przede wszystkim spełniać swoją funkcję izolacyjną.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta