Jak to działa?

1. Oferta

Pierwszym krokiem do pełnej satysfakcji z zamówienia jest oczywiście kontakt z nami. Podczas rozmowy poznamy Twoje potrzeby i na tej podstawie przygotujemy ofertę. Tylko od Ciebie zależy, czy ją zaakceptujesz.

2. Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełni Twoje oczekiwania zarówno pod względem szerokości asortymentu, jak i pod względem atrakcyjności cenowej, składasz zamówienie. Na tym etapie podajemy Ci orientacyjny czas skompletowania zamówienia, a także szacujemy spodziewany termin dostawy.

UWAGA: akceptacja oferty oznacza jednocześnie akceptację Ogólnych Warunków Sprzedaży

3. Kompletacja

Po złożeniu zamówienia, przystępujemy do jego kompletacji. Potrzebujemy nieco czasu, aby odebrać wszystkie materiały budowlane od naszych dostawców. Wszystkie produkty składujemy u nas na magazynie, co jest całkowicie darmowe. Nie zapłacisz nic za przechowywanie Twoich materiałów budowlanych.

4. Wysyłka

Gdy już skompletujemy Twoje zamówienie, przystępujemy do wysyłki. W pierwszej kolejności kontaktujemy się z zaufanym przewoźnikiem i ustalamy termin załadunku. Następnie zabezpieczamy załadunek w taki sposób, aby w całości dotarł na miejsce docelowe. Gdy już czule pożegnamy się z Twoim zamówieniem i odprawimy je w daleki świat, poinformujemy Cię o tym fakcie, a także podamy dokładną datę odbioru.

5. Odbiór

Zanim transport dotrze do Ciebie, musi pokonać setki kilometrów, a także przebrnąć przez odprawę celną. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu załadunku, a także doświadczeniu naszych przewoźników, zamówienie dotrze do Ciebie w całości i bez większych przeszkód. Poinformujemy Cię, gdy materiały budowlane dotrą do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zaoferować dowóz pod wskazany adres. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Ważne! Podczas odbioru zamówienia, sprawdź w jakim stanie dotarły do Ciebie wszystkie produkty. Przy kierowcy, to ważne. Jeśli zauważysz jakiekolwiek uszkodzenia, wypełnij protokół szkody i odeślij go do nas.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny