fbpx

Jak to działa?

1. Oferta

Pierwszym krokiem do pełnej satysfakcji z zamówienia jest oczywiście kontakt z nami. Podczas rozmowy poznamy Twoje potrzeby i na tej podstawie przygotujemy ofertę. Tylko od Ciebie zależy, czy ją zaakceptujesz.

2. Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełni Twoje oczekiwania zarówno pod względem szerokości asortymentu, jak i pod względem atrakcyjności cenowej, składasz zamówienie. Na tym etapie podajemy Ci orientacyjny czas skompletowania zamówienia, a także szacujemy spodziewany termin dostawy.

3. Kompletacja

Po złożeniu zamówienia, przystępujemy do jego kompletacji. Potrzebujemy nieco czasu, aby odebrać wszystkie materiały budowlane od naszych dostawców. Wszystkie produkty składujemy u nas na magazynie, co jest całkowicie darmowe. Nie zapłacisz nic za przechowywanie Twoich materiałów budowlanych.

4. Wysyłka

Gdy już skompletujemy Twoje zamówienie, przystępujemy do wysyłki. W pierwszej kolejności kontaktujemy się z zaufanym przewoźnikiem i ustalamy termin załadunku. Następnie zabezpieczamy załadunek w taki sposób, aby w całości dotarł na miejsce docelowe. Gdy już czule pożegnamy się z Twoim zamówieniem i odprawimy je w daleki świat, poinformujemy Cię o tym fakcie, a także podamy dokładną datę odbioru.

5. Odbiór

Zanim transport dotrze do Ciebie, musi pokonać setki kilometrów, a także przebrnąć przez odprawę celną. Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu załadunku, a także doświadczeniu naszych przewoźników, zamówienie dotrze do Ciebie w całości i bez większych przeszkód. Poinformujemy Cię, gdy materiały budowlane dotrą do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zaoferować dowóz pod wskazany adres. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny