Blachy trapezowe Pruszyński

Elewacyjne, konstrukcyjne i dachowe

Blachy trapezowe Pruszyński to uniwersalne produkty. Świadczy o tym fakt, że nadają się do wykończenia elewacji, dachu, a także stawiania konstrukcji. Tak szerokie zastosowanie sprawia, że te produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Na użytek prywatny, jak i przemysłowy

Po blachy trapezowe chętnie sięgają inwestorzy, którzy stawiają hale przemysłowe. Materiały te są łatwe w obróbce i gwarantują szybki montaż. W efekcie konstrukcje powstają szybko i zapewniają wysoką wytrzymałość.

Blachy trapezowe doskonale sprawdzą się również w gospodarstwie domowym. Niska cena, wysoka trwałość i wytrzymałość to cechy, dzięki którym doskonale sprawdzą się jako wykończenie dachu. Mogą posłużyć również do wznoszenia budynków gospodarczych, takich jak warsztaty czy domki narzędziowe. Co więcej, z racji prostego montażu tego typu obiekty możesz wznosić samodzielnie!

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

Blachy trapezowe to:

Prosty montaż

przyspiesza wznoszenie budynków

Wszechstronne zastosowanie

konstrukcje, elewacje i dachy

Ekonomiczność

ceny na każdą kieszeń

Zobacz ceny w katalogu

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny