Ekologiczne materiały izolacyjne

Sprzedaż i eksport za granicę

Ekologia jest Ci bliska sercu? Nam też! Dlatego w naszej ofercie znajdziesz ekologiczne materiały izolacyjne od VestaEco. Jest to polski producent, którego wyroby spełniają najsurowsze europejskie standardy. Dzięki temu możesz z nich korzystać w całej Europie oraz na świecie. Z korzyścią dla siebie, swojego portfela i natury!

W ofercie znajdziesz m.in. płyty izolacyjne na ścianę i podłogę, ekologiczne taśmy łączeniowe czy sypką termoizolację z włókien roślinnych. Wszystko, czego potrzebujesz, aby w Twoim domu zagościło naturalne ciepło!

Kompleksowe wsparcie eksportowe

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz zarówno wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, jak i kompleksowe wsparcie eksportowe. Zrobimy wszystko za Ciebie – zorganizujemy pewny transport, dopniemy wszystkie formalności celne, a w pakiecie dorzucimy ubezpieczenie transportowe. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opowiesz o swoich potrzebach. Nasi wyspecjalizowani doradcy podpowiedzą Ci, jakich dokładnie produktów będziesz potrzebować do swojej inwestycji.

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

VestaEco Therm

VestaEco LDF

VestaEco LDF Uni

VestaEco LDF 15

VestaEco Fibra

VestaEco Light MDF

Ile kosztuje VestaEco?

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny