Eksport wełny mineralnej i styropianu

Wełna skalna Rockwool to bardzo uniwersalny produkt, wyróżniający się szerokim spektrum zastosowań, a także doskonałą jakością i przystępną ceną. Decydując się na współpracę z nami i kupując wełnę skalną u nas, zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen, a tym samym obniżenie kosztów budowy domu za granicą. Produkt ten może być wykorzystywany do izolacji połaci dachowych, stropów, ścian nośnych, ścian działowych, a także kanałów wentylacyjnych. Wykorzystuje się ją również w różnych gałęziach przemysłu oraz w energetyce. Wełna skalna Rockwool to gwarancja skutecznej i trwałej izolacji cieplnej i akustycznej, jej zastosowanie wydatnie poprawia komfort użytkowania budynków oraz poprawia poziom bezpieczeństwa, w tym zabezpieczenia przed pożarem.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Sprzedaż i eksport membran izolacyjnych

Membrany izolacyjne doskonale sprawdzają się jako do ochrony przed nadmiarem wilgoci. Produkty te można stosować zarówno w celach zabezpieczenia fundamentów, dachu, a także ścian. Ich zadaniem jest z jednej strony ochrona przed wodą i wilgocią z zewnątrz budynku, jak i zapewnić swobodne ulatnianie się pary wodnej powstałej wewnątrz.

Czym grozi zaniedbanie jakości membran?

Zaniedbanie tego elementu może prowadzić do gromadzenia się nadmiaru wilgoci w pomieszczeniach, co w konsekwencji może doprowadzić do pojawienia się grzybów i pleśni na ścianach oraz suficie. Dlatego niezmiernie ważną kwestią pozostaje zakup dobrej jakości produktów i dokładnie takie mamy w swojej ofercie. Współpracujemy wyłącznie z uznanymi dostawcami, takimi jak TYVEC, Parotec oraz Dorken. Dzięki temu zyskujesz pewność najwyższej jakości, zaś z naszej strony zapewnimy atrakcyjne ceny i kompleksowe wsparcie eksportowe.

Renomowani dostawcy

 

Sprzedaż i eksport papy podkładowej

Papa podkładowa to ważny produkt produkt, który należy kłaść zarówno przy budowie fundamentów, jak i pokrycia dachowego. Zapewniają dodatkową ochronę przed wilgocią i wnikaniem wody do wnętrza domu. Wysokiej jakości produkty gwarantują doskonałą szczelność, a co jeszcze ważniejsze, znacznie dłuższą trwałość, niż gorszej jakości zamienniki. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie produkty od renomowanych dostawców, takich jak: Technonicol , Icopal oraz Werner.

Jak możemy Ci pomóc?

Współpracując z nami zyskujesz przede wszystkim gwarancję atrakcyjnych cen. Co więcej – posiadamy wieloletnie doświadczenie w eksporcie, dzięki czemu całą procedurę przeprowadzimy bezproblemowo. Korzystamy z usług także sprawdzonych przewoźników, którzy tak jak my stawiają sobie za cel rzetelność, profesjonalizmwysoką jakość. Wyręczymy Cię też ze wszystkich formalności celnych, dodając od siebie w gratisie ubezpieczenie transportowe. Potrzebujesz czegoś więcej?

Renomowani dostawcy