fbpx
1
kitchen 2565105 960 720 960x630 - Meble na zamówienie
1

Meble na zamówienie

Drewniane, ze sklejki, z MDF – wszystkie!

Meble na zamówienie

Meble na zamówienie drewniane, ze sklejki, z płyty MDF – wybierz, co wolisz!

Dostarczamy meble na zamówienie, które wyróżniają się wysoką jakością. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi wykonawcami, dzięki czemu gwarantujemy satysfakcję na lata. Mamy szeroki wachlarz oferty – od mebli ze sklejki, przez drewniane, po te wykonane z płyt MDF.

Meble na zamówienie

Decydując się na meble na zamówienie z naszej oferty, otrzymujesz indywidualnie zaprojektowaną przestrzeń. Projekt dostaniesz od nas w pakiecie – wraz z wykonanymi zabudowami stolarskimi, w oparciu o najwyższe standardy jakościowe. Piękno, estetyka, funkcjonalność – te cechy zazwyczaj wyróżniają meble na zamówienie. My dokładamy do nich jeszcze wysoką jakość!

Dla kogo to idealne rozwiązanie?

Meble na zamówienie zaspokoją Twoje oczekiwania, jeśli cenisz sobie indywidualność. Rozwiązanie to jest również doskonałe dla Ciebie, jeśli dysponujesz nietypowym rozkładem mieszkania i seryjne zabudowy nie pasują do Twojej koncepcji aranżacyjnej. Skontaktuj się z nami i spraw, by wizje Twojego domu stały się rzeczywistością!

Zapewniamy PROJEKT + PRODUKCJĘ

minimal 923194 960 720 510x630 - Meble na zamówienie
meble wyrazaja 595x630 - Meble na zamówienie

Spraw, by Twoje mieszkanie było wyjątkowe

W mieszkaniu musisz czuć się wyjątkowo, prawda? Projektując własne meble, nadajesz własnego charakteru całej aranżacji przestrzennej. Dzięki temu możesz naprawdę poczuć, że jesteś u siebie. Twój pomysł, nasz projekt i wykonanie – to układ idealny. Zapoznaj się również z naszą ofertą na schody na zamówienie i spraw, aby Twoje mieszkanie było naprawdę Twoje. W każdym tego słowa znaczeniu.

Zrealizujemy każdy projekt

Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami. Dzięki temu wykonamy i zrealizujemy każdy projekt, niezależnie od jego zaawansowania technologicznego. Oferujemy szeroki wachlarz dostępnych materiałów – sklejka, płyty MDF czy drewno nie mają przed nami tajemnic. Skontaktuj się z nami i sam się przekonaj, jak wyjątkowe może być Twoje mieszkanie!

Dostępne materiały

Meble z drewna to klasyka gatunku. Materiał ten wyróżnia się naturalnym pięknem, a także wieloletnią trwałością. Dzięki rozwojowi metod technologii obróbki, w tradycyjne formy tchniemy współczesnego ducha. Oferujemy meble na zamówienie wykonane z buku, dębu oraz sosny.

Płyty MDF to najpopularniejszy obecnie materiał, jaki stosowany jest w branży stolarskiej. Wyróżnia się wysoką elastycznością oraz trwałością, a ponadto jest łatwy w obróbce i można go bez większego problemu frezować. Stanowi idealną bazę pod warstwy z forniru, laminatu oraz lakiernicze. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o korzyściach płynących z mebli wykonany z płyt MDF!

Sklejka, potocznie zwana dyktą, to znany od lat materiał budowlany, który powstaje poprzez nakładanie na siebie cienkich warstw drewna. Obecnie znajduje coraz szersze zastosowanie przy tworzeniu unikalnych form mebli. Materiał ten daje się łatwo formować, zaś jego gięcie na gorąco pozwala na osiąganie trwałych i owalnych zakrzywień. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o korzyściach!

Potrzebujesz innego materiału?

materialy meblarskie - Meble na zamówienie

Przykładowe projekty

Wyceń bezpłatnie

Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe


Masz projekt mebli?

Załącz go nam! Dzięki temu doradzimy, jaki styl materiałów budowlanych dobrać.


Nie masz projektu?

Nie szkodzi, możemy go wspólnie opracować. Daj nam znać, czy mamy się tym zająć.