Meble jak marzenie? Z nami to pewne!

  • Projekt GRATIS

    Do każdego zamówienia wykonujemy bezpłatny projekt.

  • Kuchnie, garderoby, łazienki

    Projektujemy i produkujemy meble na zamówienie do każdego pomieszczenia.

  • Polska produkcja

    Meble produkujemy w Polsce i eksportujemy w dowolne miejsce na świecie.

Dostarczamy meble na zamówienie, które wyróżniają się wysoką jakością. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi wykonawcami, dzięki czemu gwarantujemy satysfakcję na lata. Mamy szeroki wachlarz oferty – od mebli ze sklejki, przez drewniane, po te wykonane z płyt MDF.

Słowo od projektantki

Meble powinny być tak samo piękne, co użyteczne. Dlatego przy każdym projekcie uwzględniam zarówno Twoje potrzeby, jak i sprawdzone praktyki urządzania wnętrz oraz bezpieczeństwa. A to wszystko w oparciu o najwyższe standardy estetyki.

Dbam o każdy detal i o umiejscowienie każdego mebla, sprzętu AGD czy RTV. Zwracam uwagę na to, aby urządzenia elektryczne nie były zbyt blisko kranów, płyta indukcyjna była wygodna w użytkowaniu, a stół nie przeszkadzał w poruszaniu się po mieszkaniu.

Wszystko po to, abyś czuł/a się swobodnie w swoim domu i cieszył/a się z każdej chwili, jaką w nim spędzisz.

Zachęcam do kontaktu, Kamila Czoska-Brechelke. Właścicielka i projektantka w SkandPol Eksport.

Meble na zamówienie

Decydując się na meble na zamówienie z naszej oferty, otrzymujesz indywidualnie zaprojektowaną przestrzeń. Projekt dostaniesz od nas w pakiecie – wraz z wykonanymi zabudowami stolarskimi, w oparciu o najwyższe standardy jakościowe. Piękno, estetyka, funkcjonalność – te cechy zazwyczaj wyróżniają meble na zamówienie. My dokładamy do nich jeszcze wysoką jakość!

Dla kogo to idealne rozwiązanie?

Meble na zamówienie zaspokoją Twoje oczekiwania, jeśli cenisz sobie indywidualność. Rozwiązanie to jest również doskonałe dla Ciebie, jeśli dysponujesz nietypowym rozkładem mieszkania i seryjne zabudowy nie pasują do Twojej koncepcji aranżacyjnej. Skontaktuj się z nami i spraw, by wizje Twojego domu stały się rzeczywistością!

Zapewniamy PROJEKT + PRODUKCJĘ

Custom furniture is the best solution. Meble na zamówienie to najlepsze rozwiązanie.
Wyjątkowość, unikalność, jakość - meble na zamówienie to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie seryjne produkcje nie mają miejsca. Custom furniture with no limits

Spraw, by Twoje mieszkanie było wyjątkowe

W mieszkaniu musisz czuć się wyjątkowo, prawda? Projektując własne meble, nadajesz własnego charakteru całej aranżacji przestrzennej. Dzięki temu możesz naprawdę poczuć, że jesteś u siebie. Twój pomysł, nasz projekt i wykonanie – to układ idealny. Zapoznaj się również z naszą ofertą na schody na zamówienie i spraw, aby Twoje mieszkanie było naprawdę Twoje. W każdym tego słowa znaczeniu.

Zrealizujemy każdy projekt

Współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami. Dzięki temu wykonamy i zrealizujemy każdy projekt, niezależnie od jego zaawansowania technologicznego. Oferujemy szeroki wachlarz dostępnych materiałów – sklejka, płyty MDF czy drewno nie mają przed nami tajemnic. Skontaktuj się z nami i sam się przekonaj, jak wyjątkowe może być Twoje mieszkanie!

Dostępne materiały

Meble z drewna to klasyka gatunku. Materiał ten wyróżnia się naturalnym pięknem, a także wieloletnią trwałością. Dzięki rozwojowi metod technologii obróbki, w tradycyjne formy tchniemy współczesnego ducha. Oferujemy meble na zamówienie wykonane z buku, dębu oraz sosny.

Płyty MDF to najpopularniejszy obecnie materiał, jaki stosowany jest w branży stolarskiej. Wyróżnia się wysoką elastycznością oraz trwałością, a ponadto jest łatwy w obróbce i można go bez większego problemu frezować. Stanowi idealną bazę pod warstwy z forniru, laminatu oraz lakiernicze. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o korzyściach płynących z mebli wykonany z płyt MDF!

Sklejka, potocznie zwana dyktą, to znany od lat materiał budowlany, który powstaje poprzez nakładanie na siebie cienkich warstw drewna. Obecnie znajduje coraz szersze zastosowanie przy tworzeniu unikalnych form mebli. Materiał ten daje się łatwo formować, zaś jego gięcie na gorąco pozwala na osiąganie trwałych i owalnych zakrzywień. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o korzyściach!

Potrzebujesz innego materiału?

Meble na zamówienie to również szeroka gama materiałów. Custom furniture you can project by vary materials.

Projekty i realizacje kuchni – przykłady