Ceramiczne pokrycia dachowe sprzedaż

Ceramiczne pokrycia dachowe

sprzedaż – eksport – doradztwo

Eksportujemy ceramiczne pokrycia dachodwe do Islandii, Francji, Norwegii, Finlandii, Szwajcarii i wiele innych miejsc na świecie. Współpracujemy wyłącznie z uznanymi producentami, których produkty cieszą się ogromną popularnością oraz uznaniem wśród swoich klientów. Udzielimy Ci również wsparcia eksportowego, wyręczając Cię we wszystkich formalnościach.

Ceramiczne pokrycia dachowe – sprzedaż i eksport

Ceramiczne pokrycia dachowe to najbardziej sprawdzony sposób na wykonanie dachu. Materiał, z jakiego wykonano te dachówki, wyróżniają się wyjątkową trwałością, zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i na warunki atmosferyczne. Nie wymagają częstej konserwacji, gwarantując piękny i klasyczny wygląd domu, którym będziesz cieszyć się przez długie lata.

Dachówka ceramiczna – firmy, które znasz

Od wielu lat współpracujemy z uznanymi producentami dachówek ceramicznych, m.in. Braas, Creaton czy Koramic Wienerberger. Mamy z nimi doskonałe relacje, zbudowane na wieloletniej współpracy i ogromnym zaufaniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie wynegocjować dla Ciebie korzystne warunki cenowe. Otrzymamy również fakturę eksportową VAT 0%, co pozwoli Ci uniknąć podwójnego opodatkowania.

Eksport z Polski do Norwegii - jak to zrobić?

Kompleksowe wsparcie eksportowe

Już ponad 8 lat wysyłamy materiały budowlane do wielu krajów na świecie. Doskonale znamy procedury odprawy celnej, jakie obowiązują w Islandii, Norwegii, Szwajcarii, na Wyspach Kanaryjskich, a także w tak egzotycznych krajach, jak Panama. Mamy 8 lat doświadczenia i wysyłamy ponad 400 transportów rocznie. Pozwoliło nam to uzyskać niezbędne doświadczenie oraz praktyczną wiedzę, aby wyręczyć Cię we wszystkich formalnościach celnych.

Sprzedaż ceramiki dachowej za granicę

Współpracując z nami masz pewność, że wszystkie formalności bierzemy na siebie. Zorganizujemy również bezpieczny transport, wystawimy Ci fakturę eksportową VAT 0%, a w pakiecie dorzucimy ubezpieczenie transportowe. Wystarczy, że złożysz zamówienie. Materiały budowlane i wykończeniowe dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres lub ustalimy inną formę odbioru.

Dachówka ceramiczna – firmy w naszej ofercie