Chemia budowlana do wykończeń

Eksport chemii budowlanej

Postawiłeś dom i przyszedł czas na wykończenie ścian? Możesz to zrobić korzystając z polskiej chemii budowlanej. Oferujemy kompleksowe wsparcie w eksporcie takich produktów, jak gładzie, szpachle, gipsy, a także taśmy do łączeń i narożników. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, którzy oferują produkty wyłącznie najwyższej jakości, które spełniają europejskie normy. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój dom będzie zarówno bezpieczny, jak i zgodny z przepisami prawa kraju, w którym się znajdujesz. Tym samym nie będzie żadnych problemów z odbiorami, zaś po zakończeniu prac budowlanych wprowadzisz się bez przeszkód do swojego wymarzonego domu.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Eksport do Islandii ze SkandPol Eksport to zero formalności - skorzystaj z naszej oferty!

Eksport chemii budowlanej za granicę

Specjalizujemy się w eksporcie materiałów budowlanych z Polski za granicę. Wyręczymy Cię ze wszystkich formalności związanych z odprawą celną, a także zorganizujemy pewny i bezpieczny transport. Decydując się na współpracę z nami zyskujesz dodatkowo gwarancję bardzo atrakcyjnych cen od naszych dostawców – dużo lepszych, niż gdybyś miał sam je kupić na własną rękę. Ponadto oferujemy ubezpieczenie transportowe, co jest gwarancją bezpieczeństwa.

Transport do Islandii, Norwegii i Szwajcarii

Eksportujemy głównie do Islandii, Norwegii oraz Szwajcarii. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do tych krajów. Obsługujemy również inne lokalizacje, w tym europejskie, jak i tak egzotyczne, jak Panama. Nasz świat nie ma granic. Jeżeli chcesz, aby Twój również nie miał – skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny