Czy to lato, jesień, zima czy to wiosna – pracujemy na pełnych na obrotach. Ostatnio załadowaliśmy i wysłaliśmy transport do pięknej Norwegii. Jak to mamy już w zwyczaju, zadbaliśmy o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dlatego wiemy, że nasz klient otrzyma swoje zamówienie na czas i bez żadnych uszkodzeń.

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy? Okna dachowe PCV, okna i drzwi fasadowe PCV, szkło lacobel, wkręty, gwoździe, a także części samochodowe w tym aż 3 kompletne silniki!

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.