Eksport luster

Renomowani dostawcy

Paradoksalnie, lustra mają bardzo szerokie zastosowania. Nie tylko umożliwiają zadbanie o swój wygląd, ale również wizualnie powiększają przestrzeń domu. Odpowiednio dobrane produkty staną się również doskonałym uzupełnieniem aranżacji wnętrza i to niezależnie od stylu, na jaki się zdecydujesz. Oferujemy kompleksowy eksport luster za granicę, których dostarcza nam renomowany dostawca Etap. Ich wyroby to gwarancja wieloletniej trwałości, a także satysfakcji z użytkowania.

Szeroki wybór luster

W naszej ofercie znajdziesz zarówno nowoczesne rozwiązania, jak i piękną i wiecznie żywą klasykę. Możesz wybierać pomiędzy aluminiowymi a drewnianymi ramami, a dodatkowo zamówisz estetyczne podświetlenie LED. Innowacją jest zegar cyfrowy, który nieustannie jest widoczny na powierzchni lustra. To wszystko sprawia, że są to produkty pasujące do każdej przestrzeni. Twój dom, Twój styl, Twoja decyzja, co wybierzesz.

Kliknij w logo poniżej i zobacz ofertę producenta

 

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Eksport do Islandii ze SkandPol Eksport to zero formalności - skorzystaj z naszej oferty!

Eksport luster z Polski

Twój dom to Twoje zasady i powinieneś mieć możliwość, aby urządzić go dokładnie tak, jak tego chcesz. Dlatego niezwykle cenną kwestią pozostaje możliwość wyboru jednego z wielu rozwiązań. Tylko w taki sposób masz pewność, że aranżujesz swoją codzienną przestrzeń tak, abyś mógł czuć się w niej swobodnie każdego dnia. Oferujemy kompleksowe wsparcie w eksporcie luster poza granice Polski. Są to polskie produkty od polskiego producenta, które w niczym nie ustępują zachodnim odpowiednikom, za to są znacznie atrakcyjniejsze pod względem ceny.

Eksport do Islandii, Norwegii i Szwajcarii

Eksportujemy głównie do Islandii, Norwegii oraz Szwajcarii. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do tych krajów. Obsługujemy również inne lokalizacje, w tym europejskie, jak i tak egzotyczne, jak Panama. Nasz świat nie ma granic. Jeżeli chcesz, aby Twój również nie miał – skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny