Eksport artykułów hydraulicznych

Ciepła, zimna – woda jakiej potrzebujesz

Hydraulika to wszystkie produkty, dzięki którym masz bieżącą wodę w kranie i ciepłą wodę w kaloryferze. Obejmuje zatem dwa obiegi: wody pitnej i obieg wody grzewczej. W obiektach przemysłowych dodatkowo można wydzielić obieg wody szarej, wykorzystywanej np. w spłuczkach toaletowych czy podczas procesów produkcyjnych. Niezależnie od tego, których elementów instalacji wodnej potrzebujesz – u nas to znajdziesz.

Wszystko, czego potrzebujesz

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz w pełni profesjonalne doradztwo techniczne. Podpowiemy, na jakie tworzywo się zdecydować i który rodzaj tworzywa będzie lepszy w którym obiegu wody. Pomożemy obliczyć potrzebną wielkość instalacji i podpowiemy, na jakie produkty warto się zdecydować. A do tego wyślemy to wszystko za granicę, zapewniając pewny i bezpieczny eksport.

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

Czego potrzebujesz?

Grzejniki

Pokojowe, łazienkowe, dekoracyjne, elektryczne, kanałowe, zawory i akcesoria, a także głowice i grzałki.

System PEX

Rury PEX, folia do ogrzewania podłogowego, spinki do rur, haki, a także izolacja do rur.

Zawory i naczynia

Zawory mieszające, siłowniki, zawory bezpieczeństwa, termometry i manometry, odpowietrzniki automatyczne, naczynia C.O. i C.W.U., zawory kulowe.

Obieg wody pitnej

Rury (miedziane, PEX, stalowe, zaciskowe i zakręcane), kolanka, trójniki, podejścia do baterii, korytka odpływowe, akcesoria instalacyjne.

Filtry do wody i uzdatniacze

Wkłady do filtrów, filtry wody, zestawy filtrów odwróconej osmozy, uzdatniacze do wody (np. studniowe), zmiękczacze do wody.

Pozostałe akcesoria

Rozdzielacze i szafki C.O., regulatory i sterowniki, pompy i grupy pompowe. zasobniki i podgrzewacze, akcesoria do kotłów.