Eksport artykułów hydraulicznych

Ciepła, zimna – woda jakiej potrzebujesz

Hydraulika to wszystkie produkty, dzięki którym masz bieżącą wodę w kranie i ciepłą wodę w kaloryferze. Obejmuje zatem dwa obiegi: wody pitnej i obieg wody grzewczej. W obiektach przemysłowych dodatkowo można wydzielić obieg wody szarej, wykorzystywanej np. w spłuczkach toaletowych czy podczas procesów produkcyjnych. Niezależnie od tego, których elementów instalacji wodnej potrzebujesz – u nas to znajdziesz.

Wszystko, czego potrzebujesz

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz w pełni profesjonalne doradztwo techniczne. Podpowiemy, na jakie tworzywo się zdecydować i który rodzaj tworzywa będzie lepszy w którym obiegu wody. Pomożemy obliczyć potrzebną wielkość instalacji i podpowiemy, na jakie produkty warto się zdecydować. A do tego wyślemy to wszystko za granicę, zapewniając pewny i bezpieczny eksport.

Zobacz nasze katalogi

Czy wiesz, że mamy na stronie katalogi od naszych dostawców? Znajdziesz tam aktualną ofertę na materiały budowlane, które może Ci dostarczyć.

Nie widzisz tego, co chcesz zamówić?

Spokojnie – prawdopodobnie nie zdążyliśmy jeszcze tego wrzucić 🙂 Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci pełną ofertę.

Czego potrzebujesz?

Grzejniki

Pokojowe, łazienkowe, dekoracyjne, elektryczne, kanałowe, zawory i akcesoria, a także głowice i grzałki.

System PEX

Rury PEX, folia do ogrzewania podłogowego, spinki do rur, haki, a także izolacja do rur.

Zawory i naczynia

Zawory mieszające, siłowniki, zawory bezpieczeństwa, termometry i manometry, odpowietrzniki automatyczne, naczynia C.O. i C.W.U., zawory kulowe.

Obieg wody pitnej

Rury (miedziane, PEX, stalowe, zaciskowe i zakręcane), kolanka, trójniki, podejścia do baterii, korytka odpływowe, akcesoria instalacyjne.

Filtry do wody i uzdatniacze

Wkłady do filtrów, filtry wody, zestawy filtrów odwróconej osmozy, uzdatniacze do wody (np. studniowe), zmiękczacze do wody.

Pozostałe akcesoria

Rozdzielacze i szafki C.O., regulatory i sterowniki, pompy i grupy pompowe. zasobniki i podgrzewacze, akcesoria do kotłów.

1
2
3
4
5
1

Oferta

Kontaktujesz się z nami, opowiadasz nam o swoich potrzebach, a my Ci przedstawiamy ofertę.

2

Zamówienie

Jeżeli nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania i to jest dokładnie to, co potrzebujesz do budowy lub wyposażenia domu, składasz zamówienie.

3

Kompletacja

Potrzebujemy chwili, aby skompletować produkty z Twojego zamówienia. Negocjujemy w tym czasie ceny z dostawcami. Twoje materiały budowlane trzymamy na naszym magazynie, za co nie pobieramy żadnej opłaty.

4

Wysyłka

Po skompletowaniu zamówienia, zabezpieczamy je i przygotowujemy do transportu. Po zabezpieczeniu, następuje załadunek na kontener, który zostanie Ci dostarczony przez naszego zaufanego przewoźnika.

5

Odbiór

Poinformujemy Cię, gdy zamówienie przejdzie odprawę celną i dotrze do miejsca odbioru. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie zagwarantować dostawę pod wskazany adres. Musimy jednak to zweryfikować. Napisz do nas na biuro@skandpol.eu, aby ustalić szczegóły odbioru.

Skontaktuj się z nami

Skandpol Eksport logo

Kamila Czoska-Brechelke

biuro@skandpol.eu

Patrycjusz Brechelke

office@skandpol.eu

Paweł Bianga

oferty@skandpol.eu

ul. Ogrodników 25
84-240 Reda
NIP 588-212-52-60

Obowiązek Informacyjny