Nowa Zelandia, czyli… dalej się nie dało. Systematycznie poszerzamy obszar naszej działalności. Już kilka razy wysłaliśmy zamówienie do Nowej Zelandii i nie zamierzamy na tym poprzestawać. Dystans – ogromny. Z tego też powodu musieliśmy szczególnie zadbać o zabezpieczenie towaru w kontenerze.

Co wysłaliśmy?

A co konkretnie wysłaliśmy? A m.in. meble na zamówienie do kuchni, spiżarni i pralni, a także blaty z konglomeratu Ceasar stone oraz zlewozmywaki i baterie kuchenne Blanco.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.