Kopavogur, czyli kolejne zamówienie, które wysłaliśmy do Islandii. Sama miejscowość to uroczo zlokalizowane miasteczko nad zatoką Skerjafjörður. Wchodzi jednocześnie w skład Wielkiego Miasta Stołecznego Reyjkavik. Ze smaczków historycznych – to tutaj w 1662 roku podpisano akt niezależności Islandii od Danii i Norwegii.

Co wysłaliśmy?

A co konkretnie wysłaliśmy? Sporo, m.in. saunę ogrodową, miniszklarnię, armaturę łazienkową Omnires, wanny wolnostojące Omnires, okna skandynawskie drewniane, minikoparkę, przyczepkę do minikoparki, przyczepkę samochodową, traktor ogrodowy i transporter Hecht.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.