Przy takich transportach odzywają się wspomnienia. Reykjavik odwiedziliśmy nieco ponad rok temu, relację zobaczysz tutaj >>>  Tym razem wysłaliśmy tam po prostu transport z zamówieniem, który już niebawem dotrze do zadowolonego Klienta. Dziękujemy za zaufanie!

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy do Thorlaksofn? Całkiem sporo! Stoliki kawowe, wózki paletowe, odśnieżarki, okna PVC, panele podłogowe, a także armaturę łazienkową. Tyle wystarczyło, aby zapełnić cały kontener.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.