Lubimy wracać tam, gdzie byliśmy już. Dlatego z miłą chęcią w najbliższym czasie wrócimy do Islandii! Póki co wysyłamy tam Wasze zamówienia i chociaż w ten sposób zachować kontakt z tą piękną wyspą. W ostatnim czasie, mimo sypiącego zewsząd śniegu, wysłaliśmy transport do Thorlaksofn wraz z całym kontenerem dobrodziejswt wszelakich.

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy do Thorlaksofn? Całkiem sporo! Ponad 68 opon ciężarowych, maszynę do wymiany tychże opon, meble tapicerowane, krzesła, panele podłogowe, podkład pod panele, panele ścienne, płytki ceramiczne, narzędzia pneumatyczne, schody spiralne, klej do płytek, a także armaturę łazienkową.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.