Byliśmy na Teneryfie! No dobra, tak konkretnie to pomogliśmy jednemu z naszych  Klientów przenieść tam swoje centrum życiowe. Pan Tomasz  jedynie co musiał zrobić, to spakować swój dobytek, wypełnić i podpisać dokumenty  oraz przewieźć swój dobytek z kontenera do nowego domu.

Zorganizowaliśmy odbiór dobytku z jego domu, przetransportowaliśmy na nasz magazyn, zabezpieczyliśmy na czas transportu, pomogliśmy w uzupełnieniu wymaganej dokumentacji, dopełniliśmy formalności celne i  finalnie dostarczyliśmy kontener na Wyspy Kanaryjskie. Kontener przebył ponad 5000 km, 2 morza i 1 ocean, aby uszczęśliwić  Pana Tomasza  i jego rodzinę.

Załatwiliśmy dosłownie wszystko! Minimum formalności, maksimum satysfakcji!

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.