Materiały budowlane eksportujemy również do Niemiec. W tym przypadku cały kontener różnych produktów pojechał transportem kołowym. Standardowo już zadbaliśmy o ubezpieczenie transportowe, a także najwyższe standardy bezpieczeństwa. Po to, aby zamówienie w całości dotarło do Flensburga!

Co wysłaliśmy?

Co konkretnie wysłaliśmy do Flensburga? Całkiem sporo! Bardzo dużo deski elewacyjnej CEDRAL, do tego wełnę fasadową, styropapę, orynnowanie, a także dachówkę.

Podczas załadunku przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wypracowaliśmy odpowiednie procedury, dzięki którym mamy pewność, że towar dojedzie do Ciebie zawsze w całości. Chcąc jednak zapewnić Cię o tym, że podchodzimy do sprawy profesjonalne, każdy transport objęty jest odpowiednim ubezpieczeniem. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu transportowym >>>

Jak możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe wyposażenie każdej inwestycji w niezbędne materiału budowlane. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu zyskujesz gwarancję atrakcyjnych cen. Wyręczymy Cię we wszystkich innych formalność, a także zadbamy o to, abyś kupił artykuły budowlane w Polsce ze stawką 0% VAT. Nie musisz martwić się już o to, czy Twoje zamówienie spełni wszelkie procedury celne, ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie, aby towar przekroczył granicę bez większych problemów.